Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha valaki ezt megtudja magyará...

Ha valaki ezt megtudja magyarázni szóljon?

Figyelt kérdés

Nos. Nagyon régen történt az eset. De anyukám csak nem rég mesélte el nekem, és azóta rossz érzés fog el ha rá gondolok. Tudni kell hogy édesanyámnak születésem előtt volt egy első férje. A férj sokáig dolgozott, szinte minden nap késő este ért haza, ezért anyukám nem volt nyugtalan amikor még este 7-8 körül nem ért haza. Gondolta lefekszik pihenni, és majd megvárja az ágyban mig hazaér. Már nagyon késő volt, 11, éjfél, és még mindig nem ért haza. Anyukámnak kattogott az agya, folyamatosan azon gondolkozott hogy hol lehet a férje, mi lehet vele, vajon valami baja esett? És.. egyszer csak egy HANG a fülébe azt mondta, rendesen hallható hangon hogy a "padláson van". Még most is kiráz a hideg ahogy ezt írom. De anya nem ijedt meg..csak tovább járt az agya hogy miért lenne a padon? hülyeségnek gondolta.. Majd később valahogy elalaludt. Reggel észlelte hogy a férje még mindig sehol. Még mindig motoszkált benne ez a hang, és megkérte a nővérem akkori udvarlóját hogy csak ugy kiváncsiságból nézzen már fel a padra. És mit gondoltok? OTT VOLT! :S Felakasztotta magát..

Mi lehetett ez a hang? vagy csak valami féle megérzés?


2013. nov. 15. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva történet :S

Sztem vagy megérzés volt vagy a férje eltávozott lelke üzent neki.

2013. nov. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megérzés lehetett.De tényleg hátborzongató, hogy ott feküdt az ágyban , miközben a férje a padláson felakasztva.

Mondjuk elgondolkoztató, milyen kár,hogy az emberek megtanulták elnyomni a megérzéseiket és a racionális dolgokra koncentrálni.Ilyen esetben egy megérzés akár életmentő is lehet.Persze csak ha az ember hallgat is rá.

2013. nov. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hipnagóg hallucináció. Gondolom az ágyon fekve a plafont látta, ezek a hallucinációk meg elég könnyen irányítódnak, mint az álmok. És nagyon valóságosan is hangzanak, mint a valódi hangok.
2013. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

menjél már a meséddel pihengetni...

te egyike vagy ezen oldal legendagyárosainak, most pár napig csendben voltál, de nem bírtad sokáig.

már az írásodról, a szóhasználatodról felismerlek...

2013. nov. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Határhelyzetekben a rejtett képességek aktiválód(hat)nak, talán ezért történt meg mindez így, ahogyan írod.


Sok van bennünk (emberekben), de úgy élünk, mint egy darab tök (a szántóföldön). :-)

2013. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) biztosan megérzés féle lehetett, én is erre gondolok.

Az egyik "kedves" kommentelő meg, aki azt állítja hogy legendagyáros vagyok, meg hogy pár napig csöndben voltam stb ?! nem értem miről beszél :D Mind1. Mindenki azt hisz el amit akar. Köszönöm az értelmes válaszolóknak.

2013. nov. 18. 08:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!