Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Valaki meg tudna magyarazni?...

Valaki meg tudna magyarazni? Biztos nem bekepzeltem magamnak.

Figyelt kérdés
Egy ejszaka, a tavaly, ejszaka volt, es rosszat almodtam, de nem tudom megmondani mit. Amikor felkeltem, es felalomban voltam, akkor hallottam, hogy apam szolit, es valami/valaki megerintette a labam. Kirazott a hideg, es felneztem, sehol senki... Ez mi volt? Azota, es mar elotte is erzem, mintha neha nem lennek egyedul, es nem csak otthon. Ha valami nem tiszta, vagy kerdesetek van, tegyetek fel.
2010. máj. 17. 17:47
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Hu, bocs, ketszer irtam az "ejszaka volt"-at.
2010. máj. 17. 17:48
 2/11 anonim ***** válasza:
apád még él?
2010. máj. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

"es felalomban voltam"


félálomban félig álmodsz, tehát álmodtad...

2010. máj. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ja, el meg... A masodik valaszolonak. Felalomban lenni, annyit jelent, hogy mar aludnal el, de meg nem lepted at a valosag hatarat. Azt hiszem ez egy zsargon. Erdelyben legalabbis hasznalatos.:)
2010. máj. 17. 18:29
 5/11 anonim válasza:
Óhh figyii! Ez egy álom amikor még alszol de móde fent vagy! lehetett egykiseb szellő ami megérintett, Dre sztem csak megrándult egy izom álomdban és azt érezted!!
2010. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszt! En is igy gondoltam, amig nem kezdtem el erezni maskor is...
2010. máj. 17. 20:07
 7/11 anonim ***** válasza:
79%
A természetfeletti lények témában megleled azt amit keresel. :)
2010. máj. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis+félálom.
2010. máj. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ilyen velem is volt már, legalábbis hasonló, és sírva ébredtem föl, de pár nap múlva elmúlik. alvás közben nem kapcsolódik ki se a hallás, érzékelés, van aki nyitott szemmel is tud aludni, és az agy a valóságos dolgokat összekeverheti az álommal. például mikor egyszer hányingerem volt, akkor álmomban orvosnál voltam, aki éppen a hasamat nyomogatta. bár lehet fordítva is igaz, hogy az álmod van hatással a testedre, például mikor arra ébredsz hogy egy nagyot ugrassz, mert azt álmodod hogy zuhansz. szerintem is lehet a takaró volt, vagy szellő, vagy az álmod volt hatással rád, és azt képzelted hogy nem álmottál. igazából erre nagyon sok válasz lenne.
2010. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Azota, es mar elotte is erzem, mintha neha nem lennek egyedul, es nem csak otthon."


Kérd ki egy pszichiáter véleményét.

2010. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!