Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek ezek a tulajdonság...

Szerintetek ezek a tulajdonságaim furcsák vagy hétköznapi módon meg lehet magyarázni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor van olyan hogy felhívok valakit, és azt mondja épp most gondolt rám hogy fel kellene hivni engem, volt hogy ugy hivtam fel valakit, hogy csengés nélkül összekapcsolt a vonal, ami nagyon furcsa, hogy ilyen egyszerre. Volt hogy valaki piszkált, és azt gondoltam, csináld csak ugy is lezúgsz majd a lépcsön, és tényleg leesett! Volt hogy társaságban voltunk, és azt láttam magam elött ahogy az egyik ember megüti a másikat, teljesen agresszivvá vált és láttam a csapást, nagyon megijedtem, de nem történt semmi, ahogy körbenéztem, senki sem látta rajtam kivül, minden nyugodt volt, utána derült ki hogy tényleg haragszik X Y-ra, és mintha csak a "gondolatait láttam volna" egyedül én. Jártam edzeni az iskolával, egyetlen egy alkalommal, nem akartam elmenni, pont akkor balesetezett a busz. Bicikliztünk, barátnőm kérdezte, merre menjünk, mondtam hogy balra mert jobbra felboritanának minket kutyák, és abban a pillanatban elment arra egy biciklis és tényleg felboritotta a kutya. Egyszer nagyon erős késztetést éreztem hogy elmenjek egyik ismerősömhöz, el is mentem és szerencsétlen épp akkor esett el a lakásban, eltört a lába, és épp a telefonig akart elkúszni. Gyakran megérzem emberek gondolatait velem kapcsolatban, mégha titkolni is akarják, vagy gondolnak rám, de nem tudom csak én gondolok e rájuk, vagy ők gondolnak rám, szóval nem tudom hogy csak kapom e az infot, esetleg "adom" és pár dolognak én vagyok az oka? (most csak ennyi dolog jutott eszembe)
2011. jún. 8. 21:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jók a megérzéseid :)
2011. jún. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen amugy tök érdekelne h mér van. Mert velem is rengetegszer történik ilyen. Pl.: Hirtelen elsötétül előttem minden látok egy képet és az rá pár percre megtörténik. Illetve multkor 2 hónappal előre láttam h ki fog felelni magyarból és h miylen pozban állnak. Megálmodtam h csókolozni fogok egy bizonyos személyel és másnap megtörtént, pedig nem annyira egyértelmű volt a dolog. Meg régebben jósóltunk egymásnak barátnőmmel és egy sztár jött ki neki és mondta h annak van barátnője, mondom nem baj majd szakitani fognak és rá pár napra bemondták tévébe h szétmentek. MEg nyáron leesett a bicigli lánc és mondtam bnmnek h várjon az a bácsi ide fog jönni és felfogja rakni ne kenje ki magát, erre a bácsi odajött és feltette.
2011. jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
ja meg a 2. hszról jutott eszembe hogy miis jósoltunk még kicsinek egymásnak és kicsit morbid, de megjósoltam az egyik barátomnak hogy meg fog halni az apja, és tényleg beteg lett és sajnos meg is halt. meg egyszer mondtam hogy még hazafele kapunk egy durrdefektet, és hát nem bejött?? azóta mondják hogy fogjam be a számat. :-S
2011. jún. 8. 22:16
 4/16 anonim ***** válasza:
szerintem ez tök jó dolog.Halgass a megérzéseidre,és igy lehet el tudnád kerülni a rád vagy szeretteidre váró veszélyeket. Biztos nem véletlenül érzel ilyeket.
2011. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
lehet, csak pont erre a nem véletlen okára vagyok nagyon kívácsi. :-S hogy miért is van ez. és bizonytalan érzés hogy a dolog azért történt e meg mert gondoltam rá, vagy azért éreztem mert mindenképp megtörtént volna. van amikor szívesen kihagynám ezt a dolgot, mert sajnos vagy szerencsére, kapcsolatokba is sosem tudtak becsapni, mert valahogy tudtam mit kell tennem, hogy legyek rosszkor rossz vagy jókor jó helyen, nézőpont kérdése, ahhoz hogy véletlenül vagy sorsszerüen rájöjjek dolgokra, amik később nagy fájdalmat okoztak. mármint volt köztük olyan is. olyankor néha azt gondoltam bár tudtak volna inkább becsapni, lehet megkíméltem volna magam pár dologtől, bár lehet hogy hosszú távon előnyösebb volt így. valóra vált álmokról ne is beszéljünk, már nem is tartom számon őket.
2011. jún. 8. 22:39
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát ezeket már tuti nem lehet a véletlennel magyarázni. Nem is tudok semmi hasznosat írni igazából. Csak arra gondolj mit kívánsz mielőtt tényleg bekövetkezne!
2011. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
vagyis arra vigyázz mit kívánsz...
2011. jún. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Soha nem fogod meg tudni a pontos okát , vagy istentől kaptál 1 ajándékot ami majd segíthet később vagy az ördög játékszere vagy , mivel amiket említettél az csak rossz dolog volt... Az ilyenek miatt mint te sok ember életét vesztheti úgyhogy te nem tudsz rólla.. Ahogy írtam is vagy 1 ajándék vagy 1 játékszer vagy jobban nem tudom meg fogalmazni.
2011. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez sokkal inkább megérzés, mint bevonzás.Tehát nem hinném, hogy te tehetsz arról, hogy az általad megérzett dolgok megtörténnek.
2011. jún. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem semmi, amiket írsz.

Néhány filmélményemre emlékeztet. Ezeket javasolnám megnézni. Igaz, hogy "hálivúdi produkciók", de ilyesmiről szólnak.

Megérzés, Sandra Bullock

[link]


Illetve a Végső állomás, aminek 4 része készült. Az pont ilyen, mint a Te sztorijaid.


Tudományos vagy legalábbis ésszerű magyarázat erre a jelenségre az én olvasatomban: nagyon szenzibilis lehet az agyad. A tudatalattid sok-sok benyomást begyűjt és egyből elkezd dolgozni és kifejezetten élénk helyzetfelismerő képességgel ajándékoz meg.


Pl.: a társaságban simán megérezhetted, a két, egymásra haragudó ember egy más iránti negatív energiáját. Nem tudatosan, hanem tudatalattidban.

A telepatikus dolgok is hasonlóak, csak nem ismerjük. Szerintem az energiák kisugárzása által érzékelődnek. (telefonok, eltört lábú ismerős)

A biciklis eset pedig a helyzetfelismerés. Lehet, hogy hallottad a kutyaugatást és a terepviszonyokból adódóan az agyad összerakta, hogy nagyon nagy a valószínűsége, hogy az arra menő bringásokat a kutyák megtámadják. A másik biciklisnek nem voltak ennyire kifinomult érzékei, arra is ment.

2011. jún. 9. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!