Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kiesett egy vasdarab a kezembő...

Kiesett egy vasdarab a kezemből koppant a betonon, majd mikor lenéztem nem volt sehol. Ez hogy lehet, egyáltalán meglehet ezt magyarázni?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm is ott volt.Egy üres beton teret kell elképzelni.

A lábam elé esett a vasdarab, de mikor odanéztem hogy felvagyem, sehol nem volt.

Az ismerősöm is nézte, nem akarta elhinni, pedig ő is látta hogy a kezemben vol, majd kiesett a vasdarab.

Először elhülyéskedtük a dolgot, majd pár perc múlva inkább idegesek lettünk, hogy ez miként fordulhat elő.

Pánikra ilyen dolog nem ad okot,de azóta sem tudjuk, hogy az a vasdarab a betonról hova tűnt.


2015. okt. 7. 22:34
1 2 3
 1/25 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Mekkora volt a vasdarab, és milyen formájú?
2015. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

2 cm széles, 10 cm hosszú.

Szóval elég látható darab.

A betonon semmi, elpattani sem tudott, mert több méterre is beton volt.

Ha ez nem velem történik, nem is tudom mit mondanék.

Valakinek van valami tippje, hogy ez mi lehet.

Már azon is gondolkodtam hogy nem is volt a kezemben semmi, de mivel más is volt ott még ezt sem mondhatom.

2015. okt. 7. 22:42
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
Most akkor felvetted vagy sem?
2015. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Felvenni nem tudtam, mert már nem volt ott, ahova esett.

De nem is foglalkoztunk ezzel többet utána, csak rövid ideig, de fura volt nagyon.

Valami leesik, akkor annak ott kell lennie, ahova esett.

De nyilván ennél a vasdarabnál ez nem így volt.

2015. okt. 7. 22:50
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
De akkor mikor és miért volt a kezedben?
2015. okt. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Amit kérdeztél, annak a kérdésemhez semmi köze.

Amúgy laposvas volt, még elgurulni sem tudott volna.

2015. okt. 7. 23:07
 7/25 anonim ***** válasza:
60%

Elég pontatlan az eset leírása. Mennyivel később néztél le? Milyen közel volt az ismerősöd? Milyen színű volt a vasdarab? Milyen színű volt a beton? stb. stb.


Ismerősöd is megviccelhetett. A vasdarab is beleolvadhatott a környezetbe. stb. stb. Nem kell egyből para dolgokra gondolni.

2015. okt. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ismerőeöm melelttem állt, ő is odanézett mikor leesett meg én is.

A lábam elé esett, láttam hogy hova.

A vasdarab rozsdás, fémes színű volt a beton meg világos szürke, teljesen eltérő szín volt mindkettő.

Felnéztem egy pillanatra, és mikor utána lehajoltam hogy felvegyem, nem volt sehol.

Több mint érdekes.

Nem olvasdt bele a környezetbe, egy többnégyzetméteres betontéren mi más lenne a betonon kívül.

Elvileg a vasdarabnak keleltt volna lennie, de az sem volt sehol.

2015. okt. 8. 08:59
 9/25 anonim ***** válasza:
0%

Lehetséges, hogy amikor felnéztél egy pillanatra, ismerősöd lehajolt egy pillanatra, és zsebretette a vasdarabot. Aztán amikor konstatálta, hogy nem vetted észre, mi történt, már csak annyi dolg volt, hogy veled együtt hitetlenkedjen.

Ha azt mondanád, hogy csak egy pillanat volt, amíg félre néztél, tudnod kell, hogy az időérzék is csalhat, és hogy rövid idő alatt is hihetetlen dolgok véghezvihetők. Még mindig nem látok feltétlen para jelenségre utaló nyomokat.

2015. okt. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Az ismerős nem közvetlen melelttem állt, hanem pár méterre.

Szóval akárhogy is van ez találgatva, megoldás nem lesz.

nem hajolt le, nem vette fel, mert velem szemben állt, nés nem elfordultam hanem felnéztem egy pillanatra.

2015. okt. 8. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!