Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez?

Mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Tegnap este lementem a pincébe krumpliért.Lejött velem a kutyám is,mert úgy bátrabbnak éreztem magam.Alapból szar volt mert tele volt a krumpli lent bogárral és ott ugrált bent egy béka.Nagyon féltem már így is..Ott guggolok és teljesen úgy hallottam mintha a homokban állt volna mögöttem valaki.A kutyám meg elkezdett pont oda ugatni,és utána hirtelen kiszaladt. Nem tudom, hogy higgyek-e a szellemekben,de eléggé megrémültem.

16/L


2014. júl. 3. 15:25
 1/4 anonim válasza:
hát nem tudom... velem is történt hasonló este ültem a gépemnél már mindenki aludt és akkor benyitott valaki a szobámba aztán becsukta az ajtót nem mertem kinézni de az biztos hogy nem családtag volt mert nem láttam senkit. szerintem szellemek léteznek. én úgy hiszem hogy az állatok és a kisgyerekek látják őket. lehet hogy hülyeség én se nagyon hiszek magamnak de ez az eset után... nem félek tőlük amíg nem bántanak.bár ez ijesztő volt!
2014. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy szellem lehet (habár láttam már szellemet de leginkább éreztem)szerintem csak a tudatod tréfált meg esetleg még egy kis egér vagy patkány is lehetett ott ahogy mondtad félsz a pincétől ezt összeadva meg is van oldva a rejtély (megjegyzem még a legtisztább legelőkelőbb házaknál is előfordulnak egerek patkányok hátha még finom táplálék is van a közelben pl.: krumpli)
2014. júl. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

,,krumpli"-falusi :D

Amúgy, ha a kutya elkezdett ugatni, lehet volt ott valaki, mi ember is lehetett. Nem tudni, de lehet, hogy szellem. Csak úgy nem fog ugatni pont oda magától.

2014. júl. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem szellemek nem léteznek, különben találkoznánk rendszeresen ilyen jelenségekkel, és kizárt, hogy legalább egy bizonyíték ne lenne a létezésükre (nincs:) ), ha valójában léteznének. Ha továbbra is félnél csak hívj át szellemirtani! :D (18 F)
2014. júl. 10. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!