Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett? Démon vagy...

Mi lehetett? Démon vagy valami más?

Figyelt kérdés
Amikor iskolás voltam, prezentációt kellett készítenem, bármiről. Én démonokról akartam. Ezeket mind kinyomtattam. (Akkor nem hittem hogy démonok léteznek) . Mikor hazamentem, nekem tetszettek a démonok jelei, mint például Glasya Labolas. Kiragaztottam a szekrényemre. Este elmentem aludni. Minden rendben volt, elaludtam. Úgy éjfél körül anyám berohant a szobámba és felrángatott, kérdezte hogy jól vagyok e? Láttam, hogy nagyon meg volt ijedve. Azt mondta, hogy engem hallott sikítani. Pedig csak aludtam, még nem is álmodtam. Azt mondta hogy szeggyem le azokat a szimbólumokat a szekrényről. Leszettem, és azóta nem történt ilyen.
2014. máj. 31. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Én meg üvöltözni szoktam álmomban, alva járni, beszélni...És akkor mi van?:D Ráadásul legutóbb elvileg nyitott szemmel voltam alvajáró és anyám mesélte el reggel, hogy miket csináltam én meg semmire nem emlékeztem belőle és olyan dolgot csináltam, amit nem szoktam az éjszaka közepén, szóval biztos, hogy én nem voltam magamnál :D Szerintem nincsen köze a szimbólumhoz.
2014. máj. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%

mi van pubi, szombat délutáni unalom van?

nincs már matekházi?

ne találj ki ilyen meséket, mert nagyon erőltetettnek tűnik!

2014. máj. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

minek rajzolgatsz ilyeneket?

vannak dolgok, amikkel nem szabad játszani


egyszer tizenévesként én is keresgettem ilyeneket a neten

találtam egy oldalt, ahol azt írták, hogy ha ezt (meg volt adva egy betű és számsorozat) beírom a wordbe, és átállítom a betűtípust widginsbe, akkor sötét dolgok fognak történni, én pedig voltam annyira hülye, hogy ki is próbáltam

a gép teljesen megőrült, a képernyő elkezdett villódzni, teljesen becsíkozódott, nagyon megijedtem, és csak akkor hagyta abba, amikor kiléptem a programból

ami még érdekesebb volt, nem kérte a dokumentum mentését

2014. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3: Nem tudom eldönteni, te vagy-e a nagyobb kamugép, vagy a kérdező :)
2014. máj. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem kell elhinni, nem kötelezhetek rá senkit :)

megtörtént, én tudom és kész

2014. máj. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Budale, jbt kavi izisi:-)
2014. jún. 1. 03:44
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsenek démonok, csak élénk fantázia.
2014. jún. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na még csak Deggial hiánYzik
2014. jún. 1. 09:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!