Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett? Félek nem tudom...

Mi lehetett? Félek nem tudom mi tortent pontosan vagy miért ma ejjel arra ebredtem h en is es a hugom is sikitva orditunk egyszerre de mindkettem még almunkba es nagyon durvan es felelmetesen mintha valami vagy valki itt lenne es azert orditanank

Figyelt kérdés
..nem azert mert rosszat almodtam mert nem is tudom mit almodtam aztan felkeltem rendesen anyukank is felebredt es kerdeztem h mi torten remegve majdenem sirtam levert a viz es melegem volt de kozbe faztam mindkettonket folyamatpsan razott a hideg es mondta anyukank h eloszor a hugom elkezdett es utana egybol en is es h szerinte en csak azert orditottam mert a hugomtol megijedtem nem tudom miert volt ez de megelni még durvabb volt mint igy leirva.(a hugommal egy szobaba aludtunk en 16vagyok ö14)

2014. ápr. 2. 16:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%
Én voltam az. Ma éjszaka megint benézek.
2014. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

1-es LOL:D ez jó volt:)


szerintem is az lehetett amit az anyukád mondott, ha meg nem akkor biztos egy h

2014. ápr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Én is ordítani tudtam volna ma éjjel, de a vádligörcs miatt :D :D :D
2014. ápr. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Remélem most már tisztában vagy az egy szobában alvás hátrányaival.
2014. ápr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
érdekes. am, igen,nem feltétlenül természetfeletti,de érdekes. és am húgod mit álmodott? azt tudni?
2014. ápr. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem emlekszik ra!:/
2014. ápr. 2. 21:21
 7/17 anonim ***** válasza:
Atvettetek egymastol az erzelmeket, gondolatokat, almot, vagyis mindketten ugyanazt tapasztaltaok. Nincs ebben semmi koulonos, foleg ha testverek vagytok es egy szobaban alszotok.
2014. ápr. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki, hogy ha nem csak egy szobában, de egy ágyban és egy pizsamában is alszotok, akkor erősebb vagy gyengébb-e ez a furcsa hatás.
2014. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Biztos sok Paranormal Activityt néztetek, mint én az unokahugommal:D Én egész éjszaka nem tudtam aludni, mert motoszkálásokat hallottam a padlásról, a kutyák is ugattak az udvaron, s láttam egy fekete árnyat az ajtó mellett. Úgy féltem. De másnap kiderült, hogy patkány volt a padláson és a tv kábelt szétrágta, az árny amit láttam az pedig a kabátom volt amit a szobabiciklimre akasztottam. Szóval mindenre van valami magyarázat. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni. A kutyáink pedig a macskákat ugatták. Ennyi az egész:D
2014. ápr. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Nekem is ilyen volt a tesómmal,én 11 ö 6 éves és tavaly történt,emelete ágyon aludtunk és egyszerre elkezdtünk ordítani este.Mi pont utazás előtti napon sikítottunk ,elég félelmetes volt,a repülőtéren meg féltünk hogy ne hogy történjen valami.... még mindig kiráz a hideg
2014. ápr. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!