Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez mi lehetett?

Ez mi lehetett?

Figyelt kérdés

Elég nehéz elmagyarázni, hogy más is megértse, mert igazából én sem értettem.

Szóval tegnap este aludni próbáltam, tudjátok már feküdtem és gondolkoztam az aznapi dolgaimról,meg egyáltalán tök hétköznapi dolgokról. Semmi negatív nem jutott eszembe,vagy ijesztő, amitől féltem volna.

Amikor a gondolataim közben egy hirtelen beugró sikító fejet láttam magam előtt. Nem a külvilágban,hanem a fejemben. De nem én gondoltam azt a valamit oda, ezáltal nagyon megijedtem,mert semmi előzménye nem volt egyáltalán,csak egy beugró kép ami hirtelen eltűnt a gondolataim közben. Nem tudom mennyire érthető,szóval az egészet nem én gondoltam,hanem mintha valami bele tette volna a fejembe. Hozzátenném,hogy nem voltam félálomban,szóval nem azért jött elő.

Ez mennyire normális? Mi lehetett ez? Megbolondultam volna?

Ja és utána még volt 2 ilyen az egyik egy elsuhanó fekete a másikra nem emlékszem.



#bwe
2014. márc. 24. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem LSD lehetett. Vagy mas halucinogen anyag mellekhatasa.
2014. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy te gondoltad. Csak valószínűleg nem tudatosan. Velem is szokott lenni olyan, hogy amikor fekszek le aludni, mindenféle fura dolgok jelennek meg a gondolataimban. A két legdurvább egy leveágott babafej és egy széltében kettéfűrészelt nő volt. Valószínűleg az agy így dolgozza fel a traumákat, vagy a kellemetlen, rossz gondolatokat. De ne aggódj, ez sok emberrel van így.
2014. márc. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult már, hogy ijesztő kép villant be elalvás előtt, nem tulajdonítok neki nagy jelentőséget. Gyakran értelmezni sem tudtam, mi az, csak maga a látvány volt ijesztő.
2014. márc. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húh, most azért megnyugodtam. Köszi a válaszokat.:)
2014. márc. 24. 23:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekem is előfordult már. eddig azt hittem szimplán hülye vagyok.

Egy csata képe rajzolódik ki általában. Persze nem teljes egészében, hanem csak foszlányokban. Egy-egy kar, kard, sisak, test stb. Leginkább leonardo vázlataihoz hasonlatosak, csak ijjesztően részletesek. És mintha dombormű lenne, egy kőfalon, olyan sárgás árnyalattal. Ami furcsának tűnt, hogy a sisakok fül része spirálban végződik. Általában olyankor vollan be, ha megpróbálok nem gondolni semmire, és csak úgy nézni ki a fejemből. A szemem résnyire van nyitva. Tehát a fényt érzékelem. Általában csak pár másodpercig tart, így nem érkezik rendesen kirajzolődni. Kb 3-4x történt meg velem, és eddig mindíg csak kettő-három emeberig jutottam.

2014. márc. 25. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos ellazult állapotban információhoz lehet jutni más dimenzióból, pl asztrál síkról vagy pedig a közös tudatból ami ott van, az is bizonyos formában valóságos, ha nem is fizikailag.A baj az, hogy általában nagyon nehéz, néha lehetetlen megállapítani pontosan, hogy honnan származik a látott kép.Ha információt kapsz valahonnan, az hasonlóan zavarba ejtő lehet, mint a tudatos álomban, mikor rájövünk, hogy álmodunk.Erre sokszor felriad az ember.Az ilyen beillanó képeknél pedig az ijedtség, vagy a meglepődés hirtelen visszaránt az éberebb tudatállapotba és a kép máris eltűnik.
2014. márc. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez csak ez elme játéka szerintem. Okozhatja stressz is. A testvérem 2-3 hónapig nagyon stresszes életet élt egy vélt pszichés betegség miatt. Annyira stresszelt rajta, hogy hasonló tünetei voltak, de sokkal durvábban. Nem hallucinált, de éber állapontban is ilyenek jutottak eszébe, és nem tudta irányítani. Amint kiderült, hogy nem beteg és ezt el si fogadta, megszűnt a sressz és megszüntek a képek is. Mindezt csak azért írtam le, hogy lásd, ez lehet szorongástól, akár olyantól is, amit épp akkor nem érzel. Szóval ne izgulj, főleg ne ijedj meg tőle!
2014. márc. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!