Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetett e pillanatnyi halál?

Lehetett e pillanatnyi halál?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az történt,hogy este lepihentem és elkezdtem gondolkodni azon,ha el tudnám hagyni a testem és láthatatlan lennék,akkor körbejárnék ismerőseimnél és megnézném mit csinálnak éppen.Ahogy gondolkodtam,erősen koncentrálta a részletekre és egyik ismerősömre gondoltam.Kis idő mulva minden eltünt,mély "álomba" zuhantam.Egyszer csak arra riadtam fel,hogy egy nagy sistergést hallottam, a mellkasom tájékán pedig pillanatnyi fényt láttam.Nagyon megijedtem,mert aznap estétől másnap estig mindenem jég hideg volt.Szerintetek mi lehet ez a jelenség?Valamire utal,vagy csak bolond vagyok?


2013. nov. 30. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi lehetett,de kíváncsivá tettél. Halál valószínűleg nem.
2013. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A halál az halál. Ha meghaltál volna, akkor most nem írnál ide. Mivel írtál ide, nem haltál meg. Olyan nincs, hogy most kicsit meghalok, aztán majd lesz ez meg az.

Szerintem álmodtad azt a sistergést meg a pillanatnyi fényt, amolyan félálom-szerűségben, ezért keveredett az álomkép a valósággal. Az, hogy hidegnek érezted magad, az lehet pszichés hatás is, de attól is lehet, hogy tegnap a rémálom hatására elfelejtettél még begyújtani is.

2013. nov. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Meghaltál

Ez már biztos

2013. dec. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sehol sem definiáltak még olyat hogy pillanatnyi halál
2013. dec. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pokahontas ***** válasza:

Nem vagy bolond


Nekem voltak spontán kilépéseim. Mindig egy norma szerint történt: szédülés, tarkó bizsergés, időtlenség érzése, zuhanás vagy óriási száguldás egy sötét tölcséren vagy barlangon vagy csövön keresztül és egy hatalmas hangrobbanás, majd a Fény vagy épp nem a Fény látványa.

(ha csak ide a közelbe léptem ki pl szoba ahol tartózkodtam akkor elmaradt az alagút élmény és a hang robbanás)


Nem tudom nálad mi lehetett, halál az nem, de nincs kizárva egy apró kilépés..

2013. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Remélem nekem nincs olyan barátom aki elalvás elott arrol fantáziál hogy megnézne mit csinálok abban a pillanatban otthon....a wc-n....a papírral...
2013. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 pokahontas ***** válasza:
Valóban nem túl etikus és törvénytelen és a törvény nem-ismerete nem ment fel a törvény alól..
2013. dec. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetett e pillanatnyi halál?

Persze. Agyhalál.

2013. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!