Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire veszélyes az asztrál...

Mennyire veszélyes az asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Nagyon elkezdett érdekelni engem a téma, annyira hogy 1 nap alatt kettő könyvet is kiolvastam ezzel kapcsolatba, + rengeteg internetes cikket olvastam el!

A negatív dolgok miatt, amiket olvastam, nem merem kipróbálni, csak elméletileg érdekel a téma :)

Pl: egyik helyen azt olvastam hogy "fenyegető veszélyek érzete, illetve ellenséges lényekkel való találkozás... "

miatt veszélyes :S

Szeretnék élménybeszámolókat, és tanácsokat kérni akik ezt már átélték :)


2011. máj. 28. 18:57
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
92%

Ha valamit az egyén valósnak érzékel az számára az.

Attól még hogy valaki soha se érzékelt ilyen különleges állapotokat attól még nem jelenti azt hogy nem léteznek ezek másoknak.

A legtöbb ember túlságosan beszűkült és rögtön elutasít mindent ami az eddigi tapasztalataival ellentétes.

Minden a fejben dől el. Itt mindenki a saját fejében kialakult valóság alapján válaszol a kérdésekre.

2011. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
83%

15:02 bizonyítékot követelsz? ez egy olyan dolog amit mindenki magának tud bebizonyítani. ha kíváncsi vagy hogy létezik e ilyen akkor próbáld ki.


elég értelmetlen egy ilyen dolgot másnak bizonygatni. Ez olyan mintha azt próbálnám elmagyarázni hogy a színt amit mind a ketten kéknek hívunk én nem annak a kéknek látom aminek te.

2011. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
5%

ma 17:02

Ez az Asztrálutazás is olyan dolog mint a asztrocenter jósok a tévében,nagy az isten álatkertje!

2011. máj. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
0%

ma 16:59

Meséld el az ismeröseidnek hogy asztrálutaztál,biztos vagyok benne hogy mindenki gratulálni fog hozzá..

2011. máj. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
8%
Vegyük az elmúlt 2000 évet. Eddig senki sem repkedett sehova, semmilyen asztrálba, de most a nagy jólétben és unalmukban néhányan kitalálják ezt a baromságot. Eddig miért nem voltak ilyen "repülések"?
2011. jún. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
21%

az Asztrál utazást mindenki tudja,ezt nem kell elsajátítani,és nem lesznek gonosz erők mivel az "Asztrál utazás" másnéven: Félálom (ilyenkor vagy félálomba... az agyad különböző pontjai még kapja a külső behatásokat , de az agyad más részén lévő pontjai már kezdenek belevezetni az álomba...)


Ez főleg a nagyon fáradt embereknél szokott előfordulni!


Ez olyan mint pl. mikor nem aludtam 2és fél napig egy hunyásnyit sem,leültem a tv elé és akaratom ellenére elkezdtem "kómába esni"(fejem már magától lehajlott és majdnem el aludtam) és ilyenkor halucinál az ember(én 10percenként halucináltam... mivel az agyam teljes mértékben fáradt volt már...


és mikor ágyba dőltem akkor félálmomban (ahogy ti nevezitek) Asztrál utaztam!!! Elzsibbadtam , nem éreztem a súlyom,és a külső behatások behatoltak az agyamba! Pont ezért mert az agyam különböző pontjai kikapcsoltak már,de más pontok még aktívak voltak!!!

2011. jún. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim válasza:
75%

Hát nem tudom. Van egy ismerősöm, aki nagyon régóta foglalkozik ilyesmikkel. Ő azt mondja, hogy asztrál utazás során vannak veszélyek, mert ha a lelked megöli valami, akkor a tested a büdös életbe nem kel föl mert üres lesz, mert a lelked elveszik. De ez fordítva is igaz. Ameddig asztál utazol a tested védtelen és akárki megtámadhat.


Hogy mi az én véleményem? Nem tagadom és nem is pártolom ezeket a dolgokat. Nem járok teljesen két lábbal a földön, ezért nem tartom kizártnak hogy léteznek ezek a dolgok. De azt sem hogy nem. De én úgy vagyok ezekkel, hogy ha a fele igaz, akkor nem akarok tudni ilyenekről. Nem egy ismerősöm van akik "látnak" olyasmiket amiket mások nem. És van köztük olyan, amelyik alig bír aludni éjszakánként mert lényeket lát, hangokat hall és iszonyatosan fél. Igaz vagy sem? Nem tudom. De nem is akarom tudni.

2011. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 Gayguy válasza:
Killgun miután elváltál a fizikai testedtől kérd azt hogy éles látásod legyen!!!fontos hogy bármit kérhetsz bárhová elmehetsz csak kéérned kell és ha már nem akarsz a asztrál állapotban lenni csak kérd hogy térj vissza a fizikai tested be ennyi :)
2012. nov. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
22%
az unokatesóm már volt Asztráliában, azt mondta, hogy nem veszélyes, csak uncsi volt a hosszú repülőút.
2012. nov. 30. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim válasza:
Tapasztalt lélekutaztatóval érdemes azt kipróbálni, nem egyedül. Ő vezet majd.
2013. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!