Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire veszélyes az asztrál...

Mennyire veszélyes az asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Nagyon elkezdett érdekelni engem a téma, annyira hogy 1 nap alatt kettő könyvet is kiolvastam ezzel kapcsolatba, + rengeteg internetes cikket olvastam el!

A negatív dolgok miatt, amiket olvastam, nem merem kipróbálni, csak elméletileg érdekel a téma :)

Pl: egyik helyen azt olvastam hogy "fenyegető veszélyek érzete, illetve ellenséges lényekkel való találkozás... "

miatt veszélyes :S

Szeretnék élménybeszámolókat, és tanácsokat kérni akik ezt már átélték :)


2011. máj. 28. 18:57
1 2 3 4
 11/40 Killgun ***** válasza:
Köszönöm!Egyébként ti láttok az asztrális testetekben?Én nem,csak képek villannak be és Érzem mi,hogy van...Ha ti láttok,hogy értétek el?
2011. máj. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
egyedül lakok, ezt kizárt lenne :)
2011. máj. 28. 19:59
 13/40 A kérdező kommentje:

olvasd el a könyvet, abban minden benne van :)

meg most találtam egy fórumot:


[link]

2011. máj. 28. 20:01
 14/40 Killgun ***** válasza:
Köszönöm!Még jó,hogy hétvége van :') Mindenesetre azt mondom:Próbáld meg!Nincs mitől félni.Én is adok egy kis segítséget.19 laposat :') *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. máj. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet megpróbálom :)

te már próbáltad? =)

2011. máj. 28. 20:14
 16/40 anonim ***** válasza:
Az ilyen autodidaktáknak mint te veszélyes. Ezt apránként lehet csak gyakorolni, ahhoz hogy teljesen elsajátítsd amit a könyvekben írnak, több év gyakorlása kell!
2011. máj. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

hát gondolom, hogy nem 2perc alatt fog menni :D

olvastam már eleget hogy tudjam, sokat kell próbálkozni, meditálni míg eljutunk abba a tudat állapotba.. valaki 12 évet próbálkozott...

csak nem szabad feladni :)

ahogy már mondtam engem legfőképpen elméletileg érdekel a téma, vmikor biztos kipróbálom, de ahhoz sok idő is kell :D

2011. máj. 28. 20:19
 18/40 anonim ***** válasza:
Keresd meg Tuvok hadnagyot a Voyager csillaghajóról. Ő tud segíteni, a téma szakértője.
2011. máj. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 Killgun ***** válasza:
Khm...évek...már akinek.Ez ember függő.Nekem 1 nap alatt sikerült elsajátítani,és 5 perc a kintlét csúcsa.Ha sikerül ráérezni az ízére,onnantól egyenes az út.Amúgy igen,itt a válasz már próbáltam :')
2011. máj. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:

találtam még egy Robert Bruce könyvet :)


[link]

[link]



amúgy beszélhetnénk vhol privibe? érdekelnek nagyon az élményeid! ^^

2011. máj. 28. 20:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!