Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire veszélyes az asztrál...

Mennyire veszélyes az asztrál utazás?

Figyelt kérdés

Nagyon elkezdett érdekelni engem a téma, annyira hogy 1 nap alatt kettő könyvet is kiolvastam ezzel kapcsolatba, + rengeteg internetes cikket olvastam el!

A negatív dolgok miatt, amiket olvastam, nem merem kipróbálni, csak elméletileg érdekel a téma :)

Pl: egyik helyen azt olvastam hogy "fenyegető veszélyek érzete, illetve ellenséges lényekkel való találkozás... "

miatt veszélyes :S

Szeretnék élménybeszámolókat, és tanácsokat kérni akik ezt már átélték :)


2011. máj. 28. 18:57
1 2 3 4
 21/40 Killgun ***** válasza:
Nincsenek nagy élmények...:') Ha adsz e-mailt leírom mi történt eddig.Vezetek róla naplót :'P
2011. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 A kérdező kommentje:
niceole@gmail.com :)
2011. máj. 28. 20:42
 23/40 anonim ***** válasza:
Hát én sehol nem tanulam a kilépést Minden nap angyameditáciot végzek és igy sokat fejlődök. Ám kilépés elsőnek nehéz , és az is véletlen volt ! Már leíírtam fél perces! magamtol megijedtem. Ám ha védő angyalt hivsz ahoz van ima is.Mihályhoz
2011. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
68%

ez az ima michael arkangyal lehívása és elpusztítja a gonoszt, az imáb teszek csillag jeleket és akkor az azt jelenti,hogy azt a szövegrészt 3 szor kell elmondani):


Védelem az úton-Ima michael arkangyalhoz.:


A szeretett hatalmas diadalmas Isten Jelenléte, ÉN VAGYOK bennem, az ÉN igazi Szeretett Szent Krisztusi ÉN-em,

az egész emberiség, Szent Krisztusi ÉN-jei, a Szeretett Michael Arkangyal,a Szeretett Lanelló.a Nagy Fehér Testvériség egységes szelleme, és a Világ Anyja, az elementális élet -tűzm levegő, víz, és föld nevében , ÉN HÍVOM :


* Michael Arkangyal előttem, Michael Arkangyal mögöttem,

Michael Arkangyal jobbra, Michael Arkangyal balra,

Michael Arkangyal fenn, Michael Arkangyal lenn,

Michael Arkangyal, Michael Arkangyal - ahol járok, Ő van jelen.


* ÉN VAGYOK a Szeretete,amely Itt megvéd!

ÉN VAGYOK a Szeretete ,amely Itt megvéd!

ÉN VAGYOK a Szeretete ,amely Itt megvéd!


*És teljes hitben ÉN tudatosan elfogadom ezt a megnyilvánultat, megnyilvánultat, megnyilvánultat ! (3*)


Itt és most teljes erővel,örökké tartónak,mindenhatóan aktívnak, állandóan terjedőnek és a világon szétterülőnek addig, amíg mindenki Felemelkedik a Fénybe és felszabadul!

Szeretett ÉN VAGYOK! Szeretett ÉN VAGYOK! Szeretett ÉN VAGYOK!


És utólag tedd hozzá, hogy utazásom alatt védelmezz!

2011. máj. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 A kérdező kommentje:
köszönöm email-ed :) egy másik email címemmel válaszoltam, csak az nem publikus azért nem írtam le ide :D
2011. máj. 28. 21:07
 26/40 anonim ***** válasza:
3%
Nincsen asztrális utazás.
2011. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
80%
szerintem minden veszély amivel egy ilyen utazás során találkozhatsz az csak a fejedben létezik. nem kell aggódni és félni. akkor nem lesz semmi baj.
2011. máj. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
0%
Mivel tudod bebizonyitani hogy asztrálutazás létezik?
2011. máj. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 A kérdező kommentje:
én nem tudom bizonyitani, de elég sokan tapasztalták már. :)
2011. máj. 29. 14:56
 30/40 anonim ***** válasza:

ma 14:56

Ez kevés! Ha pl. v ki azt mondja tud repülni,akkor valszeg te is bizonyitékot kérnél,ha nem kapol akkor valószinüleg csak a jófajta drog képlete álhat fenn..

2011. máj. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!