Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet az utazás...

Veszélyes lehet az utazás terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok. De szerintem már csak papíron! Hálistennek minden rendben, mozog a baba és jól vagyok. Néhány dolgot szeretnénk megvásárolni de a környéken nem nagyon van normális bababolt, és szeretném látni amit megveszek 3 dimenzióban. 19 hét felé robogunk..és másfél órás autóút lenne ha felmennénk Pestre. Én azt gondolom nem lehet baj de azért örülnék ha más is megerősítene.

nincs nyitva a méhszáj sem ,meg semmi volt korábban vetélés meg az elején vérezgettem. Bocs ha részletes voltam, de fontos lenne ha hamar kapnék választ.


2008. jan. 20. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utaznék sehova. De neked kell döntened. Én olyan aggódós nyuka vagyok. Az első gyerekemmel a 22. héttől a 36. hétig felemelt végű ágyban aludtam, csak mert a méhszáj nyálkahártyája begyulladt és vérezgetett. És a doki mondta, ez a javaslat, hogy ne legyen koraszülött a baba. Nem is lett az. De van akinek pl. javasolják hogy ne biciklizzen, mégis sokat biciklizik és utána semmi baja nem lett. Szerencse kérdése is, de én tartom: jobb félni mint megijedni.


Jó vásárlást Nektek!

2008. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

A legmegnyugtatóbb számdra az lenne,ha egy percre felhívnád a dokidat,e´s megkérdeznéd töle.Szerintem gond nem lehet belöle,de sohasem tudni.Menjél közelebbi baba boltba,biztosan hogy van.

40 hetes kismama.

2008. jan. 21. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia,

én most vagyok a 39ik hétnél,és nekem megindult a 35ik héten,a doki irt fel rá gyógyszert,és bent maradt,szilveszterezni kint akartunk ausztriába,és elmentem a dokimhoz és kivizsgált,és azt mondta,hogy mehetek.kérdezd az orvosod,de ha szerintem orszáon belül maradsz akkor nincs akadálya.

2008. jan. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ugyan veszélyeztetett terhes,de karácsony 3 napjában szerintem olyan 600-700km-t autótunk a párommal,akkor voltam a 18.héten.Annyi volt az egész,h a kicsi a végét már nehezen viselte,én meg nagyon elfáradtam.Múlt hétvégén,21 hetesen pedig hegyet másztam.Kicsit jobban kapkodtam a levegőt,mint tavaly tavasszal,de ez benne van.

Ezek alapján azt mondom,h 1,5 órás kocsikázás nem lehet gond,mégha csak egy kicsit is veszélyeztetett terhes voltál.

2008. jan. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a Dokidat!Valami miatt veszélyeztett terhes vagy, nem ?! Én 12 órát repültem repülővel, 23 hetes ikerterhesen, mindenki hülyének nézett. De ez az ÉN felelőségem, senki nem fogja tiltani és ajánlani sem.
2008. jan. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szai!


Szerintem is kérdezd meg a dokit, vagy legalább a védőnőt, hogy mi a véleménye. Nekem volt egy kolléganőm, szintén veszélyeztetett terhes, igaz más miatt, de a 12. hét után visszament dolgozni (így napi 1,5órát vezetett/villamosozott).

2008. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia szerintem is kérdezd meg a dokit, de én is veszélyeztetett terhes vagyok, mégis megengedte a doki, hogy lengyelországba utazzam pedig már én is a vége felé vagyok!

36 hetes kismama

2008. jan. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!