Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet hogy nyakig benne vagyok?

Lehet hogy nyakig benne vagyok?

Figyelt kérdés

Többször történt már olyan, hogy egy név rohangállt a fejembe, amiről azt sem tudtam, hogy ki az, másnapra viszont a hírekben volt.

Általában bántalmazott vagy szívcserélt gyerekek.

Miért van ez? Ha én nem akarok belekeveredni, akkor is nyakig benne vagyok? Nem szeretek ilyenekről gondolkodni, jön magától.

Mi ez egyáltalán? Mi közöm van szegénykékhez?


2011. febr. 22. 08:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Aki szívátültetésre vár, lehet már hallottad a nevét. Az egyik lánykáról is nagyon sokszor készítettek riportot, mielőtt újat kapott volna.
2011. febr. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a jeleket és az álmaidat. Ha többször is előfordul ez, akkor bizony benne vagy nyakig. A hatodik érzéked is próbára teheted. Amúgy tök jó, ha van ilyen képességed. Sokat tudnál segíteni más embereknek is.
2011. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Úgy érzem, magamon sem tudok segíteni. Azt gondolom, hogy ritka buta lehetek, ha ilyenekkel foglalkozom. De ezek olyan igaziak!

Félni van okom?

2011. febr. 22. 10:45
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


No, én azt gondolom, félni semmiképp nincs okod. Legalábbis addig, amíg nem akarod mások ellen fordítani a képességedet. Mert jól írta valaki előttem: ez bizony figyelemre méltó képesség! Olyasmi, amivel segíthetsz másokon.

Igen, tudom, hogy ez most ijesztően hangzik. De nyugi, nem várja el tőled senki, hogy holnapra te légy Szupermen. :) És ne felejtsd el, hogy van szabad akaratod is, tehát ha te úgy döntesz, hogy nem szeretnéd ezt a képességet, akkor le is építheted magadban.

De ha szeretnéd, akkor nagy-nagy lehetőségeket tárhat eléd! Segíthetsz másokon, és önmagadon is általa. Illetve fordítva. :) Először is te magad fejlődhetsz; majd a letisztult, kikristályosodott képességet használhatod mások javára.

Rajtad áll, hogy mit szeretnél kezdeni ezzel a lehetőséggel.

Ha van kedved beszélgetni róla, írj privit nyugodtan.


Szép napot neked!

ParlanDo

2011. febr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Vohu Manah ***** válasza:
100%

Sziasztok! Szép estét mindenkinek!


Meg ragadom az alkalmat, hogy hozzászóljak ehhez a témához. Én is évek óta küzdök, mivel nagyon nehéz megérteni, és hozzászokni, ami az emberi elme számára ilyen szinten megfoghatatlan, néha úgy érezni, mintha egy filmben lennénk főszereplők. Én ezt a jelenséget egy lehetőségnek látom. Ez egy lehetőség arra, hogy felhasználod a képességedet a segítésre avagy sem - világ megváltás. :) Ez csak döntés kérdése. Az én esetemben kisgyermek korom óta arra vágyom, hogy segíthessek. (ez valamilyen szinten megvalósult, a közvetlen környezetemben).

Ha emellett döntesz - ahogy mondod magadon sem tudsz segíteni itt kell elkezdeni...szisztematikus felépítésben kell haladni. Építs fel magadnak egy rangsort - Én, családtagok, közvetlen környezet és tovább haladva. A legfontosabb mind közül, hogy időt hagyj magadnak, és szinte magától le fog tisztázódni minden. Hogyan kezd... ennek rengeteg módja és lehetősége van. Én az angyal terápiára esküszöm; ebben tudok segítséget nyújtani.

Sikeres döntést, és kitartást.

2011. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Kedves Utolsó Hozzászóló!


Örülök, hogy vannak itt hasonló gondolkodásúak is; nem csak kötözködők.

Én az angyal terápiát nem tapasztaltam még meg; de valóban van sok lehetőség, ha el akarsz indulni ezen az úton.

Drukkolok, hogy jól dönts. :)


Szép estét nektek!

ParlanDo

2011. febr. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Írtam privit!

Ha mégis érdektelen lennék, kérlek titeket, legalább itt jelezzetek vissza!

Addig minden jót!:)

2011. febr. 23. 11:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért lennél érdektelen? Én már válaszoltam is. :)
2011. febr. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönök mindent!

Ígérem, rövidesen jelentkezem!

Minden jót!

2011. febr. 23. 11:44
 10/12 Vohu Manah ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz, én is válaszoltam. :)
2011. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!