Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak? Most nyakig...

Mit csináljak? Most nyakig benne vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval az a baj,h nem mondtam el a félévit,és pénteken kaptuk meg tiszta 5-ös mindenem a töri 3. de ugy,h nem mondtam el anyáéknak a törijegyet egyet se...Hogy írjam át vagy mitcsináljak?1 biztos:nem mondom meg

köszi a válaszokat!


2011. jan. 25. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%

Amennyiben átírod, és elmúltál 14, úgy okirathamisítást követsz el, amiért felelned kell.

Másrészt: mi az, hogy nem mondod el?


Aztán év végén fogod őket meglepni vele? Vagy az év végi bizonyítványban is átírod? Esetleg úgy gondolod, az osztálynaplót is meg fogod hamisítani?


Egy dolog 10000% : ha nem mondod el, és úgy derül ki, hogy átírtad, és lebuksz, akkor jogosan lesznek mérgesek, és megérdemled, amit kapni fogsz.

Jobb, ha eléjük állsz, elmondod, hogy a töri nem megy, és 3 lett, de igyekszel kijavítani, kéred, hogy segítsenek időnként tanulni, kérdezzenek ki, stb. Tizedakkora balhéval megúszod az egészet.


Nem olyan rossz ez a bizonyítvány, hogy leszedjék a fejedet, inkább azért lesznek mérgesek, mert eddig is eltitkoltad a jegyeidet.

2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Nane!

Ennyire nem kell paráznod, a szüleid enélkül is biztos örülnek a többi ötösödnek.

Nehogy átírd, az okirathamisításnak minősül, akkor nagyobb slamasztikába kerülhetsz.

2011. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem se írd át.Mond azt hogy majd megpróbálsz javítani.Vagy mond anyukádnak h kérjen meg valakit h korepetáljon töriből.Ez egy nehéz tantárgy de ha rájössz az alapokra onnantól már egyszerűbb lesz egy kicsit.
2011. jan. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
59%
mond el
2011. jan. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
70%

Milyen szüleid vannak neked hogy ennyire félsz tőlük?

Én 11-12 évesnek gondollak nem kell még felelned érte

csak a szüleidnek az jobb?

2011. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy előttem is írták, mondd meg nekik. Sokkal rosszabbul jársz, ha elhallgatok előlük, hidd el, tapasztalatból mondom. Nekem is volt már hasonló esetem, én sem akartam elmondani, de mégis rájöttek, és akkor hetekig ezt hallgattam. Mellesleg még azt is megkaptam, hogy ha rögtön elmondtam volna, nem lettek volna mérgesek, hiszen emberből vagyok, mindenki követ el hibákat.


15/l

2011. jan. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
82%
én örülök ha hármast kapok te meg ezen parázol? :D mondd el nekik nyugodtan nem lesz semmi....
2011. jan. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
szánalmas vagy. ennyire félsz a szüleidtől?
2011. jan. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XDDDDDD otthon szadamazo lesz fatertől vagy mi?XDDD
2011. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!