Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Téncsleg azért nincs és nem...

Téncsleg azért nincs és nem is lesz elszámoltatás, mert a fidesz is nyakig benne van a dolgokban?

Figyelt kérdés
2010. dec. 11. 11:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz most egy pár embert feljelentetek
2010. dec. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pl.:Gyurcsány.Ugy él,jár,kel mintha még mindig miniszterelnök lenne.Biztonsági szolgálat kiséri, saját sofőr stb. még mindig a mi pénzünkből.
2010. dec. 11. 11:49
 3/13 anonim ***** válasza:

Gyurcsányt valószínűleg sosem kapják el hiába egy szemátláda azért nem hülye ugy lopta el a miliárdokat az ismerősei majd tovább a saját cégeibe hogy sose lehesen rábizonyítani.

Bár valamelyik nap láttam a hírtv-n hogy feljelentést tettek volna gyurcsány elen de a leköszönő főügyész vagy valaki akinek az a dolga nem hajlandó kiadni az engedélyt a vizsgálatra. szóval sokminden van itt a hátérben

2010. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Biztonsági szolgálat kiséri, saját sofőr stb. még mindig a mi pénzünkből."


Mert van törvény hogy egy volt miniszterelnök mit kaphat mennyi évig, ezt veszi igénybe amit Orbán is megkapott annak idején.

2010. dec. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Mert van törvény hogy egy volt miniszterelnök mit kaphat mennyi évig, ezt veszi igénybe amit Orbán is megkapott annak idején."

csakhogy ez már vagy fél éve lejárt.

2010. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Valaki mondja már meg nekem tételesen felsorolva, h Gyurcsány mit lopott és kitől? Mert én nem tudom. DE azt látom, h Őrült Viktor a saját zsebét tömi a nyugdíjunkkal:/
2010. dec. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Én is azt kérdezem,mint az előző? Csak azt hallani,főleg a Fidesztől,hogy lopott,de konkrétumot soha.

A Fidesz "lopásairól" pedig lehetne beszélni eleget. Az előző ciklusban rengeteg volt (Kaya Ibrahim-ügy, Millenéris. Happy End Kft stb.). Csak ezeket a volt és a mostani ügyész megszüntette.

A mostani lopásaikról már nem is beszélek.,

Akkor mit vársz tőlük?

2010. dec. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"ez már vagy fél éve lejárt"


Akkor meg minek adnák? Az nem úgy van hogy igénybe veszek valamit ha nem adják!Az meg le van írva hogy mi mennyi ideig jár csak meg kell nézni.

2010. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azt honnan tudod, hogy a Te pénzedből? Feltételezésekből ne állíts valóságot, megjegyzem én sem tudom.

Ugyan ritkán látni, de Tasnádi Pétert láttad, hogyan jár?

Azt ő fizeti, Te is bérelhetnél ilyen kíséretet, ha akarnál, semmi akadálya!

De!! És erre válaszolj!

Gondolod hagyná legjobb "barátja", OV, hogy jogtalanul vegyen igénybe bármit is? El tudod képzelni róla?

2010. dec. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

nem értem, ezen miért háborodik fel bárki, természetesen mindenki ugyan úgy lop tovább, ill. ők is annak idején azért alaposan összeszedték magukat, csak most annyi a különbség, hogy nyilván megváltozott a széljárás ...


Gyurcsány Fecó meg azért fél ám nagyon ... azért ad nemzetközi hírcsatornáknak riportokat, hogy ha netán őt is elővennék a sok lenyúlása miatt, akkor tudjon arra hivatkozni, hogy ő politikai üldözött és koncepciós per áldozata lett, ennyi.

2010. dec. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!