Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mások is hisznek benne?

Mások is hisznek benne?

Figyelt kérdés
Hogy az álmok jelentés tartalommal bírnak a jövőre tekintettel? Nekem néha beúrganak homályos képek mintha álmottam volna már róla.Úgyanakkor mikor álmodok időnként beúgranak rémképek amik valóságosnak tűnnek az álmomba vagy jók. És gyakaran elgondolkozok ,hogy van e jelentésük akármien is az álmom rossz vagy jó. Mások is vannak így?
2010. aug. 12. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem...
2010. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 1Roberto1 ***** válasza:
Omg velem is volt már ilyen hogy pl megyek suliba és mintha ez már megtörtént volna dezsávü vagy hogy irják szerintem a dezsávü onnan adodik hogy amit álmodtál ugyebár az ember 6-7 szer álmodik egy éjszaka alatt és hát ezt szerintem nem lehet meg vizsgálni esetleg ha feltalálják azt hogy kimutatja a képeket amiket álmodtál és akkor onnan de az érdekes lenne . na szoval amit álmodtál az lehet dezsávüként mutatkozik mert nem emléxel rá de valahonnan mégis érzed hogy láttad .... érdekes az emberi elme lehetséges hogy belelátunk éjszaka a jövöbe mert hát akkor pihen a test és az agy nagyobb felületét éri a pihenés és szerintem felszabadul pár % az agyban amitöl lehet hogy jövöbelátás történhet de nem biztos ezt csak feltételezem érdekes elgondolkodni rajta
2010. aug. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!