Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megtaláltam a tökéletes...

Megtaláltam a tökéletes megoldást a szerelmi problémákra?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, nagyon magam alatt voltam, a pasim elhagyott egy fiatal nőért, 10 éves szerelmi kapcsolat volt a miénk, azt hittem boldogok vagyunk egymással. Egyik este hazajött, a vacsoráját se ette neg, csomagolt és lelépett. A lány azt mondta ismer egy boszorkányt. Oda adtam mindent amit kért a mágiához. Két hónap múlva a pasim visszajött hozzám. Ma se hiszem el ami történt, de a kapcsolatunk jobb mint valaha. Szerintetek jól csináltam, vagy visszaüt egyszer a mágia?

2015. nov. 4. 23:22
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
21%

Szerintem nem csináltad jól, hogy visszafogadtad.

Aki így le tud lépni, az le fog lépni újra, mert tudja, hogy veled megteheti.

2015. nov. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján ez szimpatikus mágia , ezért kelletek ezek a dolgok , gondolom a nevet tudta a leányzó kinek elpanaszoltad bánatod
2015. nov. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Persze minden adatot megadtam neki amit kért.
2015. nov. 6. 20:11
 34/38 anonim ***** válasza:
Engem azok érdekelnének, ha rákérdeznél nekem, amiket már itt megkérdeztem. A boszi neve, hol lakik, van-e poli foglalkozása, mi ez a módszer név szerint, hol lehet elsajátítani, ő hol tanulta, stb.
2015. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Jav.: polgári foglalkozása.
2015. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Azért jött vissza a palid mert ejtette őt a másik csaj, és ló nincs a szamár is jó alapon visszament hozzád hogy ingyen lakhasson stb, és bejátszotta a nagy visszatérést meg hogy ,,rájöttem mennyire fontos vagy nekem :'(" szöveget, te meg ahelyett hogy kidobtad volna a píbe visszafogadtad..gg
2015. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Nem azért jött vissza!! Az uralmam alatt van tartva, határozott pasi volt korábban, most a tenyeremből eszik. A másik csaj állandóan hívogatja, fel se veszi neki a telefont. Minden pasival így kellene bánni a nőknek, a hatalom érzése csodálatos dolog, most én játszok vele, hogy akarok!
2015. nov. 10. 21:26
 38/38 anonim válasza:
100%
Engem is érdekelne elérhetőség
2015. nov. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!