Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megtaláltam a tökéletes...

Megtaláltam a tökéletes megoldást a szerelmi problémákra?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, nagyon magam alatt voltam, a pasim elhagyott egy fiatal nőért, 10 éves szerelmi kapcsolat volt a miénk, azt hittem boldogok vagyunk egymással. Egyik este hazajött, a vacsoráját se ette neg, csomagolt és lelépett. A lány azt mondta ismer egy boszorkányt. Oda adtam mindent amit kért a mágiához. Két hónap múlva a pasim visszajött hozzám. Ma se hiszem el ami történt, de a kapcsolatunk jobb mint valaha. Szerintetek jól csináltam, vagy visszaüt egyszer a mágia?

2015. nov. 4. 23:22
1 2 3 4
 1/38 Amarok Tonrar ***** válasza:
50%

"Szerintetek jól csináltam, vagy visszaüt egyszer a mágia?"


Nem mindegy? Te ezt akartad. Ha emiatt te vagy bárki megsérül, mit tehetnél már? Elszenveded. Előtte illik gondolkodni, nem utána.

Jól csináltad-e? Ha működött, elvetted valaki szabad akaratát, hogy az legyen, amit te akarsz. A gerincedtől a legjobb esetben is vegyél búcsút.


Szerencsére ilyen esetek nem nagyon fordulnak elő, valami le nem írt, vagy általad nem ismert dolog lesz a háttérben. Bár a szándékodon ez nem változtat.

2015. nov. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
0%

Nem csináltad jól, de vissza lehet csinálni.


Old fel a mágiát, vezekelj, és szabad lehetsz.

2015. nov. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
77%

Hülyeség az egész. A pasid megkívánta a friss pipihúst, aztán elmúlt az újdonság varázsa. Vagy a csajnak voltak túl nagy elvárásai, vagy a pasidnak - tán a csaj nem tette elé a frissen főzött vacsit pl., mikor hazaért...Így aztán visszament hozzád, mert tudta, hogy megteheti, boldogan fogadod, és mindent megbocsátasz, csak veled legyen.

Ennyi történt. Annyi tanulságot szűrj le belőle, hogy ha legközelebb lelép, mert felállt a farka, ne fizess "boszorkánynak", úgyis visszajön - még egy ilyen balekot nem talál magának, mint te.

2015. nov. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Ez fekete vagy fehér mágia volt?

A fekete visszaüt.

Jól érzitek magatokat a kapcsolatban?....

2015. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
3-as de igazi bunkó vagy! Miért is vagyok balek? Mert szeretem és megbocsájtottam? Ismersz engem vagy a történetünket, nem hinném!! Úgy hogy maradj csöndben és tartsd meg magadnak a véleményedet, mert nem az a kérdés!!
2015. nov. 5. 07:37
 6/38 A kérdező kommentje:
Igen nagyon jól érezzük magunkat. Nem ismerem a mágiák osztályozását.
2015. nov. 5. 07:39
 7/38 anonim ***** válasza:
38%

"Megtaláltam a tökéletes megoldást a szerelmi problémákra?"


EZ a kérdésed. Válasz: nem, nem találtad meg. Max a "párod"-nak, ő azt csinál szerelmi/szex téren, amit akar, hozzád mindig visszamehet. Minden férfi elégedett lenne ilyen megoldással.

Azt, hogy te mi vagy ebben a történetben, már kifejtettem.:-)

2015. nov. 5. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
57%

6: A fekete mágia lényege, hogy az illető csakis rajtad keresztül képes életenergiához jutni, és ez köti hozzád.

Megvan nélküled is a párod néhány hétig?

2015. nov. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
Mostanában nincs. Mindent közösen csinálunk. Régebben voltak baráti programjai, ma már ezek nincsenek, velem tölti az összes szabadidejét, nincs igénye más társaságára.
2015. nov. 5. 08:26
 10/38 anonim ***** válasza:

Ajjaj...

Ki volt a boszi és miket kellett vigyél a szertartásra, volt-e időponthoz kötve és mennyibe került?

2015. nov. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!