Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megtaláltam a tökéletes...

Megtaláltam a tökéletes megoldást a szerelmi problémákra?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, nagyon magam alatt voltam, a pasim elhagyott egy fiatal nőért, 10 éves szerelmi kapcsolat volt a miénk, azt hittem boldogok vagyunk egymással. Egyik este hazajött, a vacsoráját se ette neg, csomagolt és lelépett. A lány azt mondta ismer egy boszorkányt. Oda adtam mindent amit kért a mágiához. Két hónap múlva a pasim visszajött hozzám. Ma se hiszem el ami történt, de a kapcsolatunk jobb mint valaha. Szerintetek jól csináltam, vagy visszaüt egyszer a mágia?

2015. nov. 4. 23:22
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ez egyszeri megbocsájtás volt a részemről, nem állandó jellegű! Nem tudom nő vagy pasi vagy de eléggé furcsán gondolkozol! Mindenki hibázhat. Ő is és én is hibáztunk ebben a történetben. Ő megcsalt én meg mágiához folyamodtam, hogy visszaszerezzem, mert szeretem. És csak hogy tudd számomra ő volt az első és egyetlen szerelem eddig az életben, szexuálisan is csak vele voltam eddig. Legyek balek inkább a te szemedben, mert szeretek egy férfit és hűséges vagyok hozzá! Nem vagyok Olcsó k@rva hogy azonnal keressek valakit egy 10 éves boldog párkapcsolat után!
2015. nov. 5. 08:33
 12/38 A kérdező kommentje:
A boszorkánnyal nem találkoztam. Személyes használati tárgyak kellettek, fotók, pontos születési dátumok, hajszálak. 100 ezer Ft-ot fizettem.
2015. nov. 5. 08:35
 13/38 anonim ***** válasza:

És ha nem volt otthon a barátod, hogy szereztél hajszálat tőle?

A boszinak mi a neve?

Ha nem találkoztál, hogyan csinálta a szertartást?

Időhöz volt-e kötve a szertartás, azt nem tudod?

2015. nov. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
És a fiú tud a mágiáról?
2015. nov. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Volt itthon egy hajkefe amit közösen használtunk, kiszedtem belőle és az összeset elvittem a lánynak. Neki adtam át a dolgokat. A rokona ez a biszorkány aki csinálta, öreg már, nem nagyon fogad új vendégeket. A pénz első felét a tárgyak átadásánák kellett kifizetnem, a másikat a sikeres mágia végén. 2-3 hónapot mondott, hogy addig vissza kell kapjam.
2015. nov. 5. 08:40
 16/38 A kérdező kommentje:
Nem tud róla.
2015. nov. 5. 08:41
 17/38 anonim ***** válasza:
0%
16: Mért?
2015. nov. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Mert nem mertem elmondani neki.
2015. nov. 5. 08:46
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Az időt úgy értettem, hogy pl éjfélkor kellett csinálni, vagy mittudomén mikor... tudsz erről valamit?
2015. nov. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

És meg se kérdezted a boszi nevét?

És nem tudod, mihez ért ez a boszi, mit tanult, milyen iskolában ehhez? Jó lenne ha megkérdeznéd a módszer nevét és a boszi nevét. Melyik városban lakik?

A lányrokona nem kíván a nyomdokaiba lépni?

Érdekes a dolog...

2015. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!