Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Megtaláltam a tökéletes...

Megtaláltam a tökéletes megoldást a szerelmi problémákra?

Figyelt kérdés
Találkoztam egy lánnyal, nagyon magam alatt voltam, a pasim elhagyott egy fiatal nőért, 10 éves szerelmi kapcsolat volt a miénk, azt hittem boldogok vagyunk egymással. Egyik este hazajött, a vacsoráját se ette neg, csomagolt és lelépett. A lány azt mondta ismer egy boszorkányt. Oda adtam mindent amit kért a mágiához. Két hónap múlva a pasim visszajött hozzám. Ma se hiszem el ami történt, de a kapcsolatunk jobb mint valaha. Szerintetek jól csináltam, vagy visszaüt egyszer a mágia?

2015. nov. 4. 23:22
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Nem tudok, nem kérdeztem. Nekem gyertyát kellett gyújtanom éjfélkor és erősen koncentrálni rá és a kapcsolatunkra. Volt olyan, hogy utána égve hagytam a villanyt, mert olyan érzésem volt, nem vagyok egyedül a szobában és féltem lekapcsolni az éjjeli lámpát. De ez később elmúlt.
2015. nov. 5. 08:50
 22/38 anonim ***** válasza:
32%

100 ezret fizettél ezért? :D


És fel vagy háborodva, ha baleknak neveznek?

2015. nov. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem semmilyen információt. A lány telefonszáma van meg. Nem tudom hol él, merte lakik. Az elején nem nagyon hittem benne, miután sikerült meg nem volt fontos.
2015. nov. 5. 08:53
 24/38 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt neveztek baleknak, hanem azért mert megbocsájtottam. Szerintem ez nem sok. Olvass utána van aki 200 ezerért csinál ilyen mágiát és garanciát se vállal rá, előre kell fizetni szinte mindenhol. Kluták Rozi, Frabato. Itt 50 ezret fizettem előre, ha nem sikerül a többit nem kellett volna kifizetnem. Szerintem ez még mindig korrektebb dolog mint a többieknél. Szerintem ennyit a pasik is elköltenek egy nőre ha vissza akarják hódítani, virágcsokrokra, ajándékokra, szexi fehérneműkre. Én ezt mágiára költöttem!
2015. nov. 5. 08:58
 25/38 anonim ***** válasza:

És a lány hol lakik?

Nekem a legfurcsább a tönténetben, hogy ilyen felületes ismeretség ellenére rábíztál 50E Ft-ot, gyakorlatilag egy idegen ígérete alapján?... Úgy, hoyg nem is beszéltél a boszival, hoyg el fog-e válllani, vagy megbizonyosodtál volna a szakértelméről, bármiről...

2015. nov. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
78%

24: Aki 200 E-ért dolgozik, az nem az emberek segítésére hajt, az világos, gondolom. Hiszen az emberek 75%-a kapásból nem fér hozzá a szolgáltatásukhoz.

Azok mind "a sötét oldalhoz" tartoznak.

Frabato pl. 200E-ért csinál pénzmágiát. Tudod, az arra való, ha valakinek nincsen pénze...

2015. nov. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:
A lányt ismertem egy ideje. Elmondtam neki a történetet, persze nem azért, hogy segítsen, hiszen nem is tudtam hogy van egy rokona aki "boszorkány". Nem voltam jó állapotban. Mindenképpen elmentem volna valakihez. Már nem érdekelt a karma, a hiányába beleőrültem. Megnézette előtte mennyi az esélye, azt mondta 90 %
2015. nov. 5. 09:03
 28/38 anonim ***** válasza:
Hm... érdekelne ez a tudomány. Miféle, honnét jön.
2015. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

És hogy egzakt választ is adjak:

"Megtaláltam a tökéletes megoldást a szerelmi problémákra?"

Ez a néni (?) visszavonult, hamarosan meghal, nem tudjuk, hol él, nem tudjuk a módszertan nevét..., hogy azt hol és kinél lehetne elsajátítani.

Te megelégedtél avval, hogy ebben az egy esetben segített, és nem kiváncsiskodtál többet.

Tehát nem, nem találtad meg a megoldást a szerelmi problémékra, mert ez más esetben illetve másoknak többé így nem hozzáférhető megoldás - ha az egyáltalán.

2015. nov. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
A lány elérhetősége meg van, ha valakit érdekel tőle kérdezhettek. Én a magam életét akartam megoldani, mindenkinek a saját élete a legfontosabb. Ha érdekel bárkit, szívesen megosztom ezt az információt privátban.
2015. nov. 5. 11:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!