Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötésnél etikátlana...

A szerelmi kötésnél etikátlanabb és aljasabb dolgot nem igen tudok elképzelni, ti, akik művelitek e tudományt, megmagyaráznátok, hogy miért teszitek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lehúzni senkit, tisztelettel érdeklődöm. Én 5 évig szenvedtem a kínzó szerelmi bánattól, efféle manipulációhoz mégsem lettem volna képes folyamodni, pontosan azért, mert az igazi szeretet nem köt, hanem enged, nem önző, hanem feltétel nélküli. Persze ezt igen nehéz kieszközölni sajat magunkból is. Arra a Biblia sem tanít, hogy mindezt hogyan... Na de efféle mágiát alkalmazni mindenképp önző dolog. Vélemények? Köszi a válaszokat!

2014. szept. 12. 15:27
1 2 3 4 5
 41/41 Miio válasza:
Teljesen komolyan írtam. Nem tudom miért kell ki gúnyolni ha valaki hozzá szól a témához. Ez egy komoly dolog volt amibe mind a két fél majdnem bele halt.
2015. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!