Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötésnél etikátlana...

A szerelmi kötésnél etikátlanabb és aljasabb dolgot nem igen tudok elképzelni, ti, akik művelitek e tudományt, megmagyaráznátok, hogy miért teszitek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lehúzni senkit, tisztelettel érdeklődöm. Én 5 évig szenvedtem a kínzó szerelmi bánattól, efféle manipulációhoz mégsem lettem volna képes folyamodni, pontosan azért, mert az igazi szeretet nem köt, hanem enged, nem önző, hanem feltétel nélküli. Persze ezt igen nehéz kieszközölni sajat magunkból is. Arra a Biblia sem tanít, hogy mindezt hogyan... Na de efféle mágiát alkalmazni mindenképp önző dolog. Vélemények? Köszi a válaszokat!

2014. szept. 12. 15:27
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
96%

"Ezt lehet, hogy az ostoba emberekkel megtudod etetni, de azokkal szerintem nem, akik egy kicsit is jobban utána kotornak a következményeknek. "


Jól mondod, a következmény, hogy akivel te ezt megcsináltad, veled marad, vagy a halálodig, vagy amíg fel nem bontják, de azzal egy újabb karmikus leckét veszel magadra, hiszen előtte pont az volt kérve a sorstól egy mágikus rituálé között, hogy az adott személy sorsvonalát a tiedhez kösse.

Én tudom mi ez, hogy működik, hiszen több évtizede használom.

De te még akkor sehol nem voltál, amikor én már ilyen dolgokban embereknek segítettem.

Na szép álmokat, picúrka!

2014. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
0%
13 El vagy tévedve drága, de nagyon:D
2014. szept. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 A kérdező kommentje:
Csak egy dolog: nem erzem igazan lenyegesnek, hogy maga a szerelmi magia mint olyan letezik-e, valos-e, mukodik-e, vagy aki ugy gondolja, hogy vegrehajtotta, valoban e kepesseg birtokaban volt-e, engem maga a szandek erdekel, hogy mi viszi erre a delikvenst, es hogyan latja ennek az etikai oldalat. Koszi szepen a valaszokat, szivesen varok meg kommenteket :)
2014. szept. 13. 05:29
 14/41 anonim ***** válasza:
59%

Van azért ennél jóval aljasabb dolog is...


de tény hogy nem szép dolog ilyet csinálni

2014. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
63%

Én úgy olvastam, akkor nem etikátlan, ha mindketten akarják, kapcsolatmegerősítési céllal (mint mondjuk az ezüstlakodalom vagy aranylakodalom alkalmából az eskütétel megismétlése).

Hogy hisz-e valaki benne vagy nem, az lényegtelen, a kérdező nem ezt kérdezte. Nyilván, aki hisz benne, annak sokat jelent. Minden embernek van olyan meggyőződése, amiből nem kíván engedni, mindegy, mi miatt.

2014. szept. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
79%

aki szerelmi mágiát csinál, általában a másik fél beleegyezése nélkül, titokban csinálja, a birtoklási, és kisajátítási vágy miatt.

a másik nem tudja, nem érti miért nem bírja elhagyni az adott személyt, még akkor sem ha utálja.

azért mert egy kötelékkel magához erősítette.

2014. szept. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 homo ludensz ***** válasza:
83%
Senki nem befolyásolhatja a másik ember szabadságát sem fizikálisan sem mentálisan. Az hogy én vágyok egy másik ember szerelmére mert szívesen élnék vele az egy bennem felmerülő (megszerzési) birtoklási vágy. Azután hogy még kétes praktikákat is igénybe veszek az az én kishitűségemet önmagam iránt azt igazolja. Amikor két (fél) ember úgy dönt hogy összeköti a sorsát és a jót s rosszat közösen élik át azt csak két önálló döntésre képes ember tudja megtenni. Az talán tartós kötelék lesz mivel két fél egy egész.(feleségem ugye?) Mindenféle machináció,számítgatás oda vezet hogy az egyik fél birtokolja a másik felet és előbb vagy utóbb feléli mentálisan. Senkinek nem ajánlom bármilyen kecsegtető mert az univerzum (karma)olyan élethelyzettel honorálja hogy kin keserves lesz a hátralévő élete és még esetleg folytatódik.
2014. szept. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
16-nál pont van ám, de nem is kicsi:D
2014. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
Szerintem a 17.-nel van a pont leginkabb :-) nagyon koszonom mindenkinek, hogy megtisztelt a valaszaval
2014. szept. 14. 01:00
 20/41 anonim ***** válasza:
22%

Semmiféle szerelmi mágia nem létezik,és nem is működik. Csak ostoba nők vannak és elkeseredett férfiak.

Ez a nemek harca.Olyan nőkről szól ,akik pillanatnyi elkeseredettségükben aljas dolgokhoz folyamodtak,mert nem bírtak magukkal,és olyan férfiakról,akik makacsul ragaszkodtak a régi kedvesükhöz,aki egy öntörvényű ösztönlény,és élni akar.

Majd aztán szerelmi mágia néven mindenféle ezután következő dolgot ennek tulajdonítottak,hogy ez azért van.

Akár csináltak hókusz-pókuszt,akár nem.Nem azért van.

Te kérdező 26éves lány:

Egy fiatal hülye pcsa vagy,aki megijedt attól,hogy kötni akarják,vagy őt vagy a barátnőjét és most az interneten éredlődik,mert megerősítést vár másoktól,arról hogy ez az egész mekkora nagy baromság és mennyire etikátlan.

Én nem adok neked igazat,mert tapasztalatlan kis zsigeri ingerek útján működő öntörvényű ösztönlények vagytok,akik csak a pillanatnyi érzelmeiteknek élnek.70éves korodban meg majd visszasírod,hogy mekkora brom voltál.De lehet,hogy még akkor sem,mert annyi eszed nincs.

2014. szept. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!