Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötésnél etikátlana...

A szerelmi kötésnél etikátlanabb és aljasabb dolgot nem igen tudok elképzelni, ti, akik művelitek e tudományt, megmagyaráznátok, hogy miért teszitek?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék lehúzni senkit, tisztelettel érdeklődöm. Én 5 évig szenvedtem a kínzó szerelmi bánattól, efféle manipulációhoz mégsem lettem volna képes folyamodni, pontosan azért, mert az igazi szeretet nem köt, hanem enged, nem önző, hanem feltétel nélküli. Persze ezt igen nehéz kieszközölni sajat magunkból is. Arra a Biblia sem tanít, hogy mindezt hogyan... Na de efféle mágiát alkalmazni mindenképp önző dolog. Vélemények? Köszi a válaszokat!

2014. szept. 12. 15:27
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%

Igen, teljesen egyet is értek a Kérdezővel, ugyanúgy szenvedtem én is és remélem, hogy majd lesz valaki, akivel megoszthatom szeretetemet. Kérdező, a leírásodba a "tiszta" szót mindenképpen beírtam volna, hogy könnyebben érthető legyen, tehát pl. "tiszta érzelmek", viszont azt is mondani szokták sokszor, hogy "tiszta szándékai vannak".

Ha szeretnéd, akkor privátban is beszélgethetünk továbbá.

2014. szept. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
81%
Bocsi az offért: nem tudom csaj vagy srác vagy, hogy mennyi idős, de nagyon szépen írtál, szép gondolatokat. Ahogy elolvastam soraid hirtelen jobban, felemelőbben érzem magam.. Köszi! <3
2014. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Koszi! :) lany vagyok, 26.
2014. szept. 12. 17:05
 4/41 anonim ***** válasza:
20%
Egyetértek veled a szerelemről írottakban, de semmiféle mágia nem létezik csak műveletlen tökfejekben.
2014. szept. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
46%

*Nem szeretnék lehúzni senkit, tisztelettel érdeklődöm. Én 5 évig szenvedtem a kínzó szerelmi bánattól, efféle manipulációhoz mégsem lettem volna képes folyamodni, pontosan azért, mert az igazi szeretet nem köt, hanem enged, nem önző, hanem feltétel nélküli. Persze ezt igen nehéz kieszközölni sajat magunkból is.



Eddig maximálisan egyetértek veled.


*akik művelitek e tudományt, megmagyaráznátok, hogy miért teszitek?


Szerinted az ilyen alja és gyáva emberek bármelyike is fog egy ilyen kérdésre egyenesen és őszintén válaszolni? mikor mindegyike az ilyen embereknek masszívan becstelenek. Még akkor is azok, amikor áldozatnak és szerető embernek próbálják magukat feltüntetni.

2014. szept. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
21%
Nem létezik szerelmi kötés.
2014. szept. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
46%
6 Pont a ti fajtátokról beszéltem.
2014. szept. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
65%

Nagyon sokféle mágia létezik, csak tudni kell használni.

5 éve csináltam meg a ceremóniát,és azóta üldöz szerelmével, nem kopik le, nem hagy el.

Mondhatok neki bármit, olyan mint a bumeráng, minél jobban eldobom, annál erősebben tér vissza.

Én sem gondoltam hogy ez lesz belőle, de ezt sajnos életem végéig magammal kell cipelnem.

Otthagytam, utánam jött, felkutatott hol élek és ott volt.

Ez a szerelmi mágia, de ezt csak azok tudják és fogják megtapasztalni, akik olyan rituálét végeztek el.

Ha jól és pontosan csinálja meg az ember, akkor azt kap, amit kért.

2014. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező, 8-nak szerintem kissé a bizonyitás vágya túlbuzog, bár elég gyatrára sikeredet az előadás, mert hogy kamu.
2014. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
24%

10*Ha jól és pontosan csinálja meg az ember, akkor azt kap, amit kért.


Ezt lehet, hogy az ostoba emberekkel megtudod etetni, de azokkal szerintem nem, akik egy kicsit is jobban utána kotornak a következményeknek.


Szóval látom igyekszel a pr-t nyomni, csak tudod felesleges. Maxiumum az ostoba elvakult pénzimádó egyedekkel tudod megetetni a cuccot, akik meg is csinálják, és pár év és szépen tapasztalják azt, amiről nem regélsz. De hát nem véletlen, hisz ez a szereped, ez lett rád osztva.

2014. szept. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!