Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogyan csináljam?

Szerelmi kötést hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a párom. 2 éves kapcsolat volt, együtt éltünk. 3 hete még sírt, hogy mennyire szeret, de nemrég nagyon megbántottam és szeretném visszakapni. A szemembe mondta h vége. Bármit megtennék, hogy helyre hozzam! Nem érdekel, ha vissza száll rám mert ő a mindenem. Ha valaki tudja hogy kell írjon ide és felkeresem! Köszönöm

27/L



2014. aug. 2. 20:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
21%

Gondolj bele: minden kötés erőszak, akár spárgával, akár mágiával csinálod!

Kell-e neked olyan, akit erőszakkal tartasz magad mellett?

Ez már nem szerelem, gyengédséget se várj tőle, csupán melletted van.

.

Beszélgessétek át a dolgokat, közben kiderül, van-e értelme, lehetősége a folytatásnak.

Arra viszont számíts, hogy "a tüske sokáig megmarad(hat)"!

2014. aug. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Akkor is ekkora súlya van ha én csinálom? Amúgy az egyik életemben egyiptomi papnő voltam és azt mondták, hogy ezek a képességek most is bennem vannak!
2014. aug. 3. 12:57
 13/15 Lionkind ***** válasza:
71%
Igen, akkora súlya van, a mágia nem játék! Honnan tudod? Ki mondta hogy papnő voltál? Mit tapasztalsz a képességeidből?
2014. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

1. a (volt)párod nagyon megbántott

2. te megharagudtál rá és ’’ visszabántottad,,

3. a (volt)párod reakciója szemembe mondta h vége

Kérdés: mivel bántott meg a (volt)párod ?

Ha egy férfi valamit kimond azt úgy is gondolja !


A várható reakciód:

- dilettáns szerelmi mágia - eredmény semmi.

- fizetős mágia ’’ szakitól,, - eredmény semmi,csak felesleges pénzkidobás

- megalázod,lejáratod magad négyszemközt,vagy esetleg társaságban is –cikis helyzet

- kikezdesz a legjobb barátjával,hátha féltékennyé teheted – a vége cikis helyzet


Nem várható reakció:

tartásos,büszke nőként tovább lépsz,látja,hogy boldog kiegyensúlyozott vagy nélküle is, és talán magától visszatér valamennyi időre .

2014. aug. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
A nem várható reakciót tettem és ma fel is hívott h megbánta! :)
2014. aug. 3. 23:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!