Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Boszorkányság mágia bizonyos...

Boszorkányság mágia bizonyos dologgal kapcsolatban hozzáértő tudna tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Nem rég ért véget 2 éves párkapcsolatom (együtt laktunk mindent együtt csináltunk...)

borzalmasan ki vagyok nem járok el sehova nagyon ritkán találkozom egy barátommal (sajnos a legtöbb barátom messzire elköltözött már de kedvem se lenne nagyon menni sehova)

egyszerűen képtelen vagyok meditálni is fohászkodtam az istenekhez hogy segítsenek de valahogy úgy érzem van bennem most egy pszichikai gát és nem érzem úgy hogy teljes mértékben fel tudom velük venni a kapcsolatot

esetleg valaki ismer egy varázslatot amivel enyhíthetném a fájdalmamat (eddig kisebb ráolvasásokkal próbáltam hatni többször is de változatlan a helyzet)

előre is köszönöm a válaszokat



2014. júl. 7. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak "másmilyen" ráolvasások is! Pozitív affirmációknak hívják őket. Ezek olyan önsegítő megerősítések, amelyek gyakorlása folyamán tuti hogy át tudsz lépni a legnehezebb korszakaidon is.

Javaslom Louise L. Hay könyveit, pl. az "Éld az életed", vagy az "Erő benned van" címűeket.

Ezerszer többet érnek, mint az esszencia-mentes ostoba ráolvasások.

Üdv

2014. júl. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a tanácsodat utána fogok nézni (bár azért én nem tartom ostobaságoknak ezeket sem)
2014. júl. 7. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
Javaslok egy inkább pszichológiai módszert. Miszerint írd ki magadból a nehézségeket. Így tudatosul benned és könnyebb lezárni ha kívülről is látod őket. Tök egyszerűnek tűnik az is csak merni kell őszintének lenni magaddal, hacsak papíron is. :)
2014. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv! Én rúnákat használok és abból össze lehetne állítani egy scriptet, de akkor a pontos problémád kéne röviden mert ebből csak nagyjából értem. ,"fohászkodtam az istenekhez" hmm... csak nem wicca vagy? :) Amúgy amit mondtam írd már meg priviben.


Légy Áldott!

2014. dec. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!