Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogyan csináljam?

Szerelmi kötést hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

1 hete szakított velem a párom. 2 éves kapcsolat volt, együtt éltünk. 3 hete még sírt, hogy mennyire szeret, de nemrég nagyon megbántottam és szeretném visszakapni. A szemembe mondta h vége. Bármit megtennék, hogy helyre hozzam! Nem érdekel, ha vissza száll rám mert ő a mindenem. Ha valaki tudja hogy kell írjon ide és felkeresem! Köszönöm

27/L



2014. aug. 2. 20:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Ne ettől várd a megoldást, keresd meg inkább és mond el ezt neki, kérj bocsánatot!
2014. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Lionkind ***** válasza:
32%
Nem ajánlom neked, egy függőséget okoz ami nem szerelem már hanem mintha te lennél a drogja a drogfüggőnek. Jót magadnak nem csinálsz vele csak gondokat.
2014. aug. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

nekem volt egy bolond csajom, az százezreket költött arra, hogy örök legyen a szerelmünk, de úgy kirúgtam mint a sicc

szóval ne nagyon vedd komolyan ezeket a marhaságokat

2014. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
Nekem olyan megérzésem van,hogy hamarosan kibékültök.
2014. aug. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Ne kötéssel láncold magadhoz, hanem próbáld visszaszerezni. Komolyan, ennyi zagyvaságot, így hova jutunk?
2014. aug. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Sehogy, ha ráunsz le se kaparhatod magadról, aztán meg itt fogsz rinyálni. Akit kötéssel kell megtartani, az már nem tartozik hozzád. Inkább azon tűnődj, miért következett be. Ha link /"3 hete sírt, hogy mennyire szeret"/ Már ez gyanús. Egy magára valamit is adó pasi ilyen nyálas brrr módon nem vall szerelmet. Neked mindegy milyen ember? Nem látsz a rózsaszín felhőn át?
2014. aug. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Bocsánat! Azt nem írtam bele, hogy azért sírt mert szakítani akartam vele, mert nagyon megbántott és úgy éreztem nem is érdekli. Átgondoltam, megszeretném csinálni! Ha én csinálom akkor sikerülhet? Olyat olvastam, amihez 3 fehér és 2 piros gyertya kell. A fehéreket kell háromszögben felállítani a közepébe a 2 pirosat és 3 napig kell csinálni . Spirituálisan fejlett vagyok, hiszek ezekben a dolgokban , nagyon sokat olvasok és érdeklődök ezek után!
2014. aug. 3. 08:49
 8/15 anonim ***** válasza:
ezt a hülyeséget a gyertyagyártók találták ki tuti
2014. aug. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Sok sikert, hátha felgyújtod a lakást.
2014. aug. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező idézlek :

’’ Spirituálisan fejlett vagyok, hiszek ezekben a dolgokban , nagyon sokat olvasok és érdeklődök ezek után! ,,

- és nincs semmi gyakorlatod,valós megtapasztalásod

- és még nem hallottál az –okozatról?

hogy úgy visszaszáll rád,mint a bumeráng.Ne hidd el próbáld ki,aztán tapasztalod is. A szerelmi kötés a konfliktusokat nem oldja ,meg csak az őszinte beszélgetés,és a másik fél döntésének a tiszteletben tartása. Csak gyötrődni fogtok a kapcsolatban. Amúgy szerencsére ezek az internetes szerelmi kötések,de amit a ’’profik,, végeznek azok sem dolgoznak 100%-an,de problémákat annál inkább okozhatnak.

Ezek szerint fogalmad sincs,hogy nagy sansza van annak,hogy sokunk már eleve apai-annyi ágon generációsan démoni kötelékeket örököl mágiák,szerelmi kötések,rontások,átkok révén.

Amikor valaki elmegy egy ’’ profihoz,, akkor aki kéri,aki elvégzi, és az áldozatra is ,a mágia során démoni kötelék kerűl.Ezt persze nem fogják neked elmondani,mivel szeretnének nem tudni erről ,meg nagyon gögössek ,beképzeltek és azt hiszik a törvény nem tudása,meg az okoskodásaik megvédik a mágiák visszahatásától – EZ NEM IGY VAN !

Egyiptom volt a fekete mágia melegágya, a mai napig a legerősebb és nehéz feloldani.

Hosszabb távon a hathatós szerelmi kötés eleinte tetszik mindenkinek,de gondolj bele ha már van család. Szülsz 2-3 gyereket,háztartás,munka stb. és a férjed melletted olyan lesz,mint egy kirakat baba,neked kell majd a nadrágot hordani,mindent neked kell intézni,megcsinálni,döntéseket hozni mert az Ő szabad akaratát megkötötted !!!

Szerelem nincs korhoz kötve és nem is lehet neki parancsolni ,de 27-évesen felnőtt nő vagy lehetne több tartásod,eszed is.

Akár hány éves egy lány/nő érdemes a könyvet elolvasnia,még ha ódivatúnak is tűnik,sok hasznos van benne,ami által ad egy tartást,női önbecsülést !

Titkos Szabályok - Ellen Fein - Sherrie Schneider, Hogyan hódítsuk meg a Nagy Őt?

2014. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!