Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi kötést hogy csináljam?

Szerelmi kötést hogy csináljam?

Figyelt kérdés
Mi kell hozzá mikor mit mondjak PONTOSAN. Tényleg egész életre szól?
2010. nov. 28. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Te hülye vagy?

Szerelmi kötés nem létezik.

Ha dagadt, csúnya és ostoba vagy azon semmilyen hókuszpókusz nem segít...

2010. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem éri meg, visszaüthet, de csúnyán. Hókuszpókusz dandarókusz, várjál inkább arra aki majd igazán szeretni fog.
2010. nov. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Gondolom nem azért tette fel a kérdést ebben a témakörben,mert azt akarja hallani,hogy ilyesmi nem létezik... Amúgy meg komolyan ne csináld,mert ronda következményei lehetnek. Talán most úgy látod,hogy megtaláltad életed nagy szerelmét és mindenképp vele szeretnél lenni örökké,viszont gondolkodj el azon,hogy miféle kapcsolat lehet abból,amit csak az egyik fél akar igazán. Neked jó lenne,ha csak ilyen trükkök miatt maradna veled valaki és valójában nem is szeretne? Valószínűleg semmi baj a külsőddel és elég fiatal is vagy,úgyhogy inkább ajánlanám a türelmet. Jön majd valaki,aki imádni fog úgy,ahogy vagy anélkül,hogy kötést raknál rá.
2010. nov. 29. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor az igazi,oszinte es onzetlen szeretetet kell megteremtened, s aztan szeress!

Ne azt vard, hogy Teged szeressenek, hanem Te szeress ez a nagyon fontos.

A szeretet fogja kivaltani a szerelmet, de a szeretet erzese az, ami orokke elni fog.

Teremsd meg a szeretet gyokeret onmagadban!

2010. nov. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

a pirosalma megoldás létezik.

de ennek is van folyamata.

könyvekben találhato meg. vagy a necronomiconba vagy a démonmágia,de szerintem démonmágia már nem nagyon emlékszem.

2010. nov. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Kedves Kérdező! Igen,egész életre szól. A szerelmi kötés során magadhoz kötöd a másik félt,s magadat a másik félhez.Ez azt jelenti,hogy lehet, hogy te egy év múlva megunod ezt az egész kapcsolatot,s szabadulni szeretnél,de nem fogsz tudni,ami egy lelki esetleg fizikai szenvedést is okozhat számodra. Ha akár egyetlen egy aprócska részletet is másképp csinálsz, mint ahogy az le van írva,a szerelmed helyett akár egy kellemetlen kukkolót,zaklatót is kaphatsz...Nagyon sokan keresnek fel azzal,hogy oldjam fel a szerelmi kötést, mert a várt szerelem helyett egy katasztrofális kapcsolatba "kötözték" magukat,s mostanra kínszenvedés az egész. Sokszor nekem sem megy,pedig nem ma kezdtem. Leírok egy konkrét példát, a teljesség kedvéért. Egy nő néhány éve szerelmi kötéssel próbálta egyensúlyba hozni a már megromlott kapcsolatát. Kezdetben minden jól alakult,javult a kapcsolat,helyre jött a szexuális élet,s félévvel később a férfi megkérte a nő kezét,aki boldogan igent mondott. Meg volt az esküvő, nem sokkal később teherbe esett. megszületett a baba, eltelt 5 év. Nem rég kiderült, hogy a férfi a kezdetek óta több szeretőt is tart,s a nőn kívül már az egész város tudta...Persze,ahogy megtudta válni akart, ám a férj nem hajlandó válni, hogy ne kelljen osztozni a vagyonon, illetve a gyerek miatt. Együtt élnek,egy fedél alatt, s a "feleség" kénytelen azzal a tudattal élni,hogy bizony a "férje", akit magához láncolt,más nőkkel is szívesen ágyba bújik. Számtalanszor beadta a válópert, a férj mégsem írta alá soha,s nem is fogja. Nos, ez egy félre sikerült szerelmi kötés. A szerelmi kötés etikátlan, hiszen rá akarod magadat erőltetni egy másik személyre, aki nem (biztos), hogy akar téged. Ugye te nem szeretnél ilyen helyzetbe kerülni?
2010. nov. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó válaszával...

Bevallom, én is próbálkoztam, de örülök, hogy nem sikerült...

2010. dec. 1. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meg örülök, hogy nem létezik, különben már odavolna a szabad akarat.
2010. dec. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!