Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerelmi vallomás, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmi vallomás, hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Holnap délután ha minden igaz átjön az a lány akibe már egy jó ideje fülig szerelmes vagyok. Délután jön mert neki délelőtt suli, nekem viszont majd csak hétfőtől, vagyis én egész nap itthon vagyok. Volt már itt egy párszor, de eddig mindig csak filmet néztünk, meg beszélgettünk, mert nem volt elég merszem hozzá, hogy elmondjam neki, hogy én többet érzek iránta a barátságnál, most viszont szeretném neki elmondani, de nem tudom mit mondjak, és hogyan mondjam. Kérlek titeket segítsetek nekem!


(normális válaszokat pls)

16/F



2013. jan. 3. 17:57
1 2
 1/11 ASOT ***** válasza:
63%

várj még 5 hónapot aztán állíts egy májusfát.

vagy szerenád?

2013. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

először elég lesz annyi csak, h örülök, h itt vagy, jól érzem magam veled

később, h másképp érzem veled jól magam, mint a barátokkal

aztán mond, h tetszel nekem

2013. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nem akarok annyit várni, már így is vártam eleget (közel két évet :( )

énekelni pedig nem fogok mert elég repedt fazék hangom van! :(

2013. jan. 3. 18:00
 4/11 anonim ***** válasza:
lepd meg egy szál rózsával, szerintem ebből tudni fogja mi a helyzet.
2013. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tyler913 ***** válasza:
97%

Normális válasz: ne vallj szerelmet! Az efféle nyálromantikus gesztussal csak kínos helyzetet teremtesz. Mégis mit vársz egy ilyen vallomástól? Hogy a nyakadba borul? Vagy megbeszélitek,hogy mostantól jártok,utána néztek egymásra kínos csendben?

Nem kell mondani semmi ilyesmit,mert a hangsúly nem a szövegen,hanem a tetteken van.Próbálj lazán viselkedni vele,érintsd meg,öleld át. Ilyen egyszerű.

2013. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Az előttem válaszoló nagyjából rátapintott a lényegre. Az, hogy szerelmet vallasz valakinek soha, ismétlem soha nem fog bejönni. Ilyen csak a csöpögős Amerikai filmekben van. Az ilyen találkozást(okat)ne úgy fogd fel, hogy na, majd te most megmutatod a lánynak. Ennek általában kóros zavarodottság, makogás szokott a következménye lenni(amiből a lány rögtön kiszúrja, hogy mivel nincs valami sok önbizalmad, nem lehetsz valami nagy szám). A holnapi találkozáshoz úgy állj hozzá, hogy most jön ez a lány, akivel majd elcseverészel, TV-zgetsz, aztán majd ha ki akar sülni valami, akkor kifog. Ne akarj bizonyítani! Ne akarj megfelelni! Légy laza, persze nem túlságosan. Hidd el meglesz az eredménye :)
2013. jan. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha attól félsz, hogy szöveggel felsülsz, akkor egyszerűen fogd meg a kezét. Ezt a világ egyetlen nyelvén sem lehet félreérteni:-)) Ha nem húzza el a sajátját, akkor sínen vagy nagy vallomások nélkül is. Ha zavartan vihogni kezd, értetlenül bámul rád, vagy hirtelen eszébe jut, hogy bekapcsolva maradt otthon a vasaló... akkor sajna, vallomással sem mennél sokra.
2013. febr. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

5# válaszoló tanácsát fogadd meg. ez a vallomás aranyos, meg minden, de kínos is egyben.. :s

16/L

2013. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
19%
gitárkíséret mindenképpen illene a vallomáshoz, ha nem énekeled, csak mondod, akkor is.
2013. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
de akkor mégis, hogyan adjam a tudtára, hogy szeretem Őt?
2013. márc. 4. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!