Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El szeretném kezdeni a wicca...

El szeretném kezdeni a wicca vallást gyakorolni. Mivel kezdjem?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, és engem mindig is érdekelt a boszorkányság, a mágia. Pár éve hallottam a wicca vallásról, de akkor nem is tulajdonítottam neki nagy jelentőséget. Másfél éve vettem egy boszorkánysággal foglalkozó könyvet, amiben az alapok megvannak, pár varázslatot kipróbáltam (vagy 5-ből 2 "sikerült"), de ez a hirtelen fellángolás két hétig tartott. Most viszont kezdem hiányát érezni annak, hogy valamiben is higgyek. Valójában katolikus vagyok, meg is vagyok keresztelve, de én nem igazán hiszek a teremtő Istenben, minden másban igen (tudom, furcsa felfogás): szellemek, démonok, Pokol, Lucifer, egyiptomi-, görög-római istenek. Szóval az én hitem eléggé zavaros, de valamennyire követhető.

Szóval, pár napja a hiányérzetem hatására mélyebben belemerültem a boszorkányságba. A könyvet is elővettem, jól átlapozgattam, mindent alaposan kiböngésztem, de nem igazán értem. Mármint, magát a varázslat menetét értem, a természettel szembeni tisztelet, jótetthelyébenjótvárj-elv, meg a fekete-fehér mágia, gyógynövények, kristályok. Ezeket mind értem, de már magát az oltárt, az eszközök megszerzését nem értem. Vagy magát a kezdést. ehhez kell valami rituálé? Vagy csak simán gondolok egyet? Az eszközöket lehet venni? A pálca hogy nézzen ki? Az athame milyen legyen? Most felsoroltam egy csomó olyan kérdést, amire nekem kéne tudni a választ, mert ezeket én fogom használni, én fogom hallani a belső hangot, hogy "na ez azt ami kell!",de most komolyan, elakadtam.

Valamint találtam egy nagyon jó kis oldalt, Annwn oldalát, ahol rengeteg minden le van írva, de magáról a kezdésről egy szó sincs... Valaki, aki jártas a témában, esetleg ő maga is wicca, akkor tudna nekem választ adni?



2014. márc. 25. 16:53
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
47%

5ször nézd meg az összes harry potter részt

utána készen állsz.

2014. márc. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Már megvolt, sőt többször is. A könyveket 3szor olvastam ki.


DE MOST KOMOLY VÁLASZOKAT VÁROK!

2014. márc. 25. 17:01
 3/20 anonim ***** válasza:
13%
Istenkáromló! Mondj el 600 miatyánkot!
2014. márc. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%
milyen varázslatokat sikerült megcsinálnod?
2014. márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
2 elhárító varázslatot, egy pénzvarázslatot, vagy hasonlót (szóval, hogy apa kicsivel több pénzt kapjon), egy szerelemvarázslatot, meg még egyet csináltam, de arra már nem emlékszem. Ebből csak az egyik elhárítás, meg a fizetésemelés sikerült: osztálytársam egyik napról a másikra eltűnt, elköltözött. Apa 100.000FT helyett 135.000FT-t keresett kőműves munkában (ami nem mellesleg eléggé sok pénz egy kőműveshez képest).
2014. márc. 25. 17:32
 6/20 anonim válasza:
79%
Szerelem "varázslat" lehet hogy működött ezt nem tudhatod... Ezzel a kérdéseddel engem is érdekelni kezdett a dolog! :D
2014. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
67%
nekem is küldhetnél pénzenergiát, a kezem a gépreteszem,
2014. márc. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Menj templomba
2014. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Hát édes leányom szerintem nézz be a brazzers.com ra hátha talász hozzád illő varázslatot.
2014. márc. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 dragonkalo ***** válasza:
47%

Írj privit:D

És mesélj nekem ezekről plsxd

egy sátánista

2014. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!