Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek sikerül a psi whell...

Akinek sikerül a psi whell mozgatása tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdő vagyok és az alapoktól kezdve szeretném tudni hogyan kell aki tudja segítsen pls aki nem az meg ne írjon köszi.

2013. ápr. 17. 20:18
1 2 3 4 5
 41/42 anonim válasza:

Na jó... aki hülyeségnek tartja ezeket a dolgokat, azokban most össze fogom dűteni a világképüket:


Ti ugye anyagból vagytok? Létező, tapintható, látható anyagból, ugye? Na most figyeljetek! Anyag NEM LÉTEZIK! Az elektronok, a neutronok, a protonok, a fotonok mind hullámból állnak. Hullám = energia. Ha ezt sem hiszitek el, nézzetek utána a neten, vagy akár kérdezzétek meg a fizika tanárotokat. Ha egy ilyen egyértelmű dologról is kiderült hogy hülyeség, miért lenne lehetetlen a telekinézis? Nagyon erős csőlátásra utal. Bár mondjuk nem kicsit kell hülyének lenni ahoz hogy teljes mértékben próbálkozások nélkül elutasítsátok a létezését... valaki azt mondja nektek, hogy hatalmas erőre tehettek szert, akaratotokkal tudjátok mozgatni a tárgyakat, felmelegíteni, lehűteni, ÁTALAKÍTANI, stb. és ti gondolkodás nélkül elutasítjátok? Miért nem mondjátok akkor a lottóra is azt, hogy lehetetlen? Majdnem ugyan úgy tudom jellemezni a 2 dolgot.


na de most visszatérek oda, hogy az anyag nem létezik, az is csak energia: a kezetek is egy energianyúlvány. Ez az energianyúlvány abban különbözik az akaratodtól, hogy a látható fényfrekvencia visszaverődik rajta, és tudod hogy ott van... a tudat határozza meg a létezést. A tudat nem is a testben található (ami mint már mondtam, igazából nem is létezik).


Ezek után az a szkeptikus aki nem olvasta el, és nem nézett utána, ne merjen beszólni nekem, mert egyértelműen ki lehet róla nyilvánítani: retardált maradi idióta!

2013. aug. 12. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

Telitalálat volt a lottós hasonlatod!


Lottót nem azért nem játszunk, mert lehetetlen megnyerni.

Azért nem lottózik az ép eszű ember, mert a pénz amit szinte biztosan bukik a szelvénnyel, aránytalanul nagy a csekély valószínűségű főnyereményhez képest!


Ugyanezért spórolunk az élettel. Valakinek van akaratereje és képzelőereje, és jobb dologra is tudja költeni az idejét, mint hogy kapirgáljon az ezotéria szemétdombján, hátha talál egy gyémánt-félkrajcárt.


De a különbség a lottótól az, hogy a jackpotot azért meg is szokták nyerni néha, és legalább arra is van garantált 1:44000000 nyerési esélyed.

2013. aug. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!