Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek sikerül a psi whell...

Akinek sikerül a psi whell mozgatása tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdő vagyok és az alapoktól kezdve szeretném tudni hogyan kell aki tudja segítsen pls aki nem az meg ne írjon köszi.

2013. ápr. 17. 20:18
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
50%

én mondtam h megtudtam forgatni, még videót is csináltam róla!

csak a tesóm a kieső részen erősen fújta a pumpát hozzá.

de amúgy is sikerült volna, mert mikor abbahagyta a pumpálást, még tudtam egy darabig pörgetni.

2013. ápr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
60%

Kérdező!


3 év múlva gyere vissza, és válaszold meg, meg mennyire segítettek azok, akik "képesek mozgatni a psi wheelt"!

- Mennyire sikerült jobban mozgatnod?

- Általában véve miben segített ez az egész az életeden?


Az a baj, hogy mire rájössz, hogy ez az egész csak humbug, valószínűleg csak megvonod a vállad és utána hajszolod a következőt baromgságot - és ugyanúgy hülyének nézed majd, aki arról szeretne leinteni.


Gyere vissza, és kiderül, ki tévedett!

2013. ápr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
59%

Ez érdekes.

Az emberek régen sokkal józanabbul gondolkodtak, mint manapság.A tudás hiánya ma olyan, mint egy vírus.Bárkit, aki egyáltalán nem akar érteni a dolgok működéséhez, meg lehet vezetni egy ilyen hülyeséggel.

Az hiszem, az emberiség nagy része megérett a pusztulásra.

2013. ápr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
41%
Vegyél hozzá lappiramist is. Azzal sokkal jobban fog menni. A használati utasítást pedig az ezo tévétől kérd.
2013. ápr. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Lényeg a fizika! Ahogy a tenyered tartod a psi wheel körül, mivel a tenyered melegebb, mint a szoba hőmérséklete, a bent levő levegő felmelegszik, felszáll, alatta beáramlik a hidegebb levegő, ami pörgetni kezdi a psi wheelt.

Itt egy link:

[link]

2013. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

Kedves Ildi Kamilla!

Nem igaz mivel műanyagon keresztül is mozog-.-

És arra ez a magyarázat nem felel meg.

2013. ápr. 19. 16:49
 17/42 anonim ***** válasza:
43%
ildi kamilla itt épp szkeptikus, utána meg azt kérdezi h a fekete macska mit gyógyít??? XD
2013. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
72%

Nem vagyok szkeptikus, de ez tényleg csak fizika. Ha valaki azt szereti higgye, hogy "különleges erelye" van, de ne próbálja a fizika törvényeit letagadni. Képes egy ferde lapon legurítani egy pinpong labdát, és bizonygatni, hogy a tenyerével vonzotta magához. Ha gravitációról beszélsz neki azt mondja, hogy nincs igazad, mert a papír a föld és a labda között volt!!!

A fekete macska pedig vicc volt, de a nyugtató hatása miatt tényleg "gyógyít", függetlenül a színétől... :)

2013. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

"ildi kamilla itt épp szkeptikus, utána meg azt kérdezi h a fekete macska mit gyógyít??? XD"


Itt mindenki ilyen ! Nem vetted még észre !? :-D

2013. ápr. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Kedves Ildi Kamilla!

Ne beszélj már ilyen hülyeséget ezzel csak magadat hülyíted.

Hogy lehetne már fizika ha egy műanyag edénnyel le van borítva?Ráadásul távolról nem közelről van a kéz.

Mint pl: itt: http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ

Itt is kitartasz a fizika mellett?!

2013. ápr. 19. 20:05
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!