Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek sikerül a psi whell...

Akinek sikerül a psi whell mozgatása tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdő vagyok és az alapoktól kezdve szeretném tudni hogyan kell aki tudja segítsen pls aki nem az meg ne írjon köszi.

2013. ápr. 17. 20:18
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
40%

Ez közönséges bűvészet.

Nem véletlenül kell hozzá egy csomó kényes dolog.

2013. ápr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Nem bűvészet ezt garantálom sikerült nekem is először billegetni majd párszor megfordítani.És ráadásul 1 nap alatt!!!
2013. ápr. 17. 20:59
 3/42 anonim ***** válasza:
52%

nekem is sikerült, még a youtube ra is feltettem,

csak az maradt ki a videóból, h a tesóm meg fújta pumpával h forogjon!! XDXD

2013. ápr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
31%

Én is garantálom, hogy ez nem létezik.

ellentmond a fizika törvényeinek, egyszerűen nem lehet és kész.Ez mind csak átverés egy kis figyelem és profit kedvéért.

2013. ápr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
27%
Az Egely-kerék lényegében ugyanez, nem. Ahhoz volt szerencsém, s elsőre elfordult ahogyan a kezeimet oda tartottam hozzá. Semmit nem kellett tennem.
2013. ápr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
46%
Spirituális érettség kell hozzá és koncentráció. A bunkó lehúrrogókkal pedig ne foglalkozzál !
2013. ápr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is sikerült és valóban minden trükk nélkül.Ha ellent mond a fizika törvényének és mégis forog,akkor abból mi következik?
2013. ápr. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 m0eb1us válasza:
78%
2013. ápr. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:

A normális válaszokat köszönöm.

Olyan válaszokra meg nem vagyok kíváncsi hogy így ellent mond, úgy ellent mond a fizikának meg hogy kamu...Leírtam aki nem tudja az ne is írjon.Amúgy meg az annyira ellenzők megpróbálták már? Ha igen és nem forgott az még nem azt jelenti hogy nem is fog...Erős koncentrációt és türelmet igényel.Tehát még egyszer megkérem az olyan illetőket akik nem tudnak normális válaszokkal szolgálni azok ne is írjanak ide.

2013. ápr. 18. 15:12
 10/42 anonim ***** válasza:
55%
A logikádat követve: ha valaki azt mondja, ne egyél a gyilkos galócából, mert meghalsz, akkor az bunkó, akire nem vagy kíváncsi?
2013. ápr. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!