Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Akinek sikerül a psi whell...

Akinek sikerül a psi whell mozgatása tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Tehát kezdő vagyok és az alapoktól kezdve szeretném tudni hogyan kell aki tudja segítsen pls aki nem az meg ne írjon köszi.

2013. ápr. 17. 20:18
1 2 3 4 5
 31/42 anonim válasza:

Két féle dolog van a HIT és a TUDÁS. Amit tudok, abban többé nem kell hinnem hiszen már tudom. Amiben hiszek, azt viszont még nem tudom. A hitre addig van szükség, amig az bizonyossággá erősödik. A fizikai energiát azért tudjuk látszólag könnyebben kiaknázni, mivel tudjuk hogyan működik, ezt a tudást a szüleinktől és a külvilágtól kaptuk kicsi gyerek korunkban.


A gondolati energiák kiaknázásának lehetőségében viszont sokszor csak hiszünk, nincs bennünk az a bizonyosság, ami ahhoz szükséges, hogy tudatosan használhassuk őket. A gondolati energiát első sorban arra kell használnunk, hogy saját életünket és sorsunkat képesek legyünk tudatosan kezünkbe venni és irányítani. Amig sokszor saját érzelmeink és ösztöneink uralkodnak rajtunk, ők mondják meg mikor mit cselekedjünk, addig nem vagyunk urai saját életünknek. A probléma gyökere nagyon egyszerű nem vagyunk összhangban saját magunkkal, vagyis nem azt mondjuk amit gondolunk és nem azt cselekedjük amit mondunk.

2013. máj. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:

Még aznap amikor kiírtam a kérdést sikerült megcsinálnom kb. 10 perc után...Csak azért nem akartam nagy dobra verni, hogy

a trollok ne pofázzanak tovább... A normális válaszokat köszönöm!

2013. máj. 26. 19:22
 33/42 anonim ***** válasza:
67%

Ahhoz képest, hogy 10 perc alatt megcsinálod, egy youtube-os kamuvideónál (amit maga a készítő leplezett le) nem telik meggyőzőbb bizonyítékra.


Legalább azt nézd el nekünk, ha csendben hülyének nézünk.

2013. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Ostoba Toll!!!
2013. máj. 27. 07:56
 35/42 anonim ***** válasza:
49%

Na persze.


Ha valami nem illik bele a világképedbe, akkor a másik ostoba.Gratulálok.

2013. máj. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim válasza:
69%

a yuotobes video az tényleg hamis,de ez nem jelenti azt hogy v hol a világon ne létezne olyan aki képes rá..


a történelem folyamán 1 személyben senki nem kételkedett mégpedig Nina Kulegina volt az..

2013. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Kérek valamennyi normális válaszolót aki ért a telekinézishez hogy írjon nekem privibe tanácsokat mert én is kezdő vagyok es még nem megy. Köszönöm!:-)
2013. jún. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Ja bocs előzo vok az abel@g-mail.hu e mail cimre irjatok köszi!;-)
2013. jún. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
12%

Trolloknak üzenem, hogy ez a "ha valami nem illik bele a világképedbe azt lehülyézed" duma rátok érvényes, mivel ti vagytok többen, és az az általános világnézet ebben a témában, hogy telekinézis fizikai lehetetlenség (ahogy írtátok páran) és csak a Star Wars-ban létezik meg hasonló fiktív világokban. Aztán ha van egy kamu-videó, akkor mindjárt örömujjongásban törtök ki...


Olvassátok el Egely György: Titokzatos Erők? c. könyvét. Aztán jöjjetek vissza, és úgy mondjátok, hogy milyen marhára egzakt és biztos lábakon áll a Tudomány. És van egy hírem. Ti éltek rózsaszín buborékban, nem azok, akik belátják, hogy "több dolgok vannak égen és földön...semmint azt bölcs elmétek felfogni képes."

2013. júl. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már azokat a hülye könyveket.Folyton jöttök ezekkel a noname fazonokkal, meg a hihetetlenül bölcs és remek könyveikkel, amiket jóformán senki sem ismer.

Nyugodtan olvassátok, ha szeretitek hülyeséggel tömni magatokat, de ez nem egy könyvesbolt, vagy olvasószakkör.

2013. júl. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!