Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történhetett velem? Hogyan...

Mi történhetett velem? Hogyan magyarázzátok ezt?

Figyelt kérdés

Jött egy rossz időszak az életemben, amikor minden összeomlott, nem picsogás, tényleg minden rosszra fordult.

Balszerencse balszerencsét követett minden téren az életemben.


Találkoztam egy csoporttal, egy agykontrollos társaság, meditációt tanítanak, ezoterikus dolgokat.


Szerettem volna kiutat a rossz helyzetből, mert minden erőfeszítésem kudarcba fulladt, így hát ehhez a meditációs dologhoz folyamodtam. Azt mondták, ártalmatlan, és segít megtalálni a lelki békét.


Sok mindenről beszélgettünk, asztrálsík, gondolat teremtő ereje, meditálás, képzeld el,amit szeretnél, angyalkommunkiáció stb...


Csináltam a gyakorlataikat, de nem, hogy jobb lett, hanem egyre rosszabb lett minden.


Úgy érzetem, hogy ebben a nagy meditálásban egyszerűen szétesik a személyiségem. Mintha én nem is én lettem volna, nem is itt lettem volna, mintha egy irracionális köd vett volna körül, a világ olyan furcsa lett, idegen. Mintha én magam is idegen lettem saját magamnak, nem ebben a világban éltem volna. A saját testem is idegen lett, mintha nem én mozogtam volna, nem én cselekedtem volna.


Csináltam tovább, jártam az összejöveteleikre, de a végén már szinte hallucináltam, sötét árnyakat, foltokat láttam a lakásban, aztán hirtelen valami fényt, fényes foltokat, szélsuhogás hangját hallottam. Aztán, mintha egy nagy nehéz súly nehezedett volna rám, fojtogatott, szorította a torkomat, gyenge voltam, alig tudtam ellátni a dolgaimat.


És folyamatosan azt éreztem, hogy rám van telepedve egy sötét erő. Mintha kiszívta volna az én erőmet, mintha belőlem táplálkozott volna.


Iszonyatos volt!


Pedig csak jót akartam magamnak, úgy gondoltam meditálásból, ezotériából semmi rossz nem származhat.


Hát, alig tudtam rendbejönni.


Abbahagytam minden ilyen lelki gyakorlatot, meditálást, agykontrollt.


Lassan eltűnt ez a gyengeség, újra önmagam lettem, de ez a tapasztalat nagyon megijesztett.


Máig nem tudom, hogy mi volt, vagy mi történt velem.


De nagyon rémisztő volt ez az egész.


Mi történhetett velem?


Teljesen ártalmatlannak indult ez az egész dolog. Mindenhol csak ajánlják az ilyen agykontrollos dolgokat.


Ha tudtok bármi magyarázatot, vagy hallottatok már ilyenről, akkor írjátok már le.


Soha nem hittem, hogy ilyen dolgok létezhetnek!!!!!


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 22. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Volt, amikor én is teszteltem az agykontroll, bevonzás stb módszereket, de nekem is általában inkább gátolta a létrejöttét, olykor még rosszabb lett.


Sokdimenziós (alapvetően végtelen dimenziós, de "folyamatosan" ébredünk ennek tudatára) az énünk, tudatunk valójában, de amikor a fizikai világra fókuszálunk, nem tudatosul bennünk, csak álmunkban, kb. 5 éves korunk előtt azonban ébren is, és persze a testünk halála után is tudatosak vagyunk többdimenziós teljességünkre, bár az időhatározó szók félreérthetőek lehetnek most.


Na most, az idő se lineáris, se egy irányban haladó valójában, csak akkor tűnik így, amikor a fizikai világra fókuszálunk. Ezért a reinkarnáció se úgy értendő, hogy "előző", vagy "következő életek".


Mire akarok kilyukadni? Arra, hogy a különféle inkarnációink "előtt" létrehozunk egy vázat, egy alap tervezetet a vonatkozó életünkre (inkarnációnkra), de nem eleve elrendelt módon mindent, azaz nem predesztinálva. hanem rugalmasan kezeljük az élet során, sőt, sokdimenziósak lévén egyszerre egyidejűleg megvalósítunk minden általunk elképzelt verziót; eközben "fizikai tudatunkkal" egyetlen egy, időben lineáris verziót tudatosítunk magunkban mindössze, azt is egy irányban lejátszva,az adott inkarnációnk során. Az "előzetes" (inkább úgy mondanám: VONATKOZÓ) alaptervben szerepelhetnek az inkarnáció során kellemetlenként megélt események, és/vagy feltételek is, tehát teljesebb "én-részeink" bölcsességének köszönhetjük azt is, amikor bizonyos szintig ragaszkodunk a nehézségeinkhez, mert az által fejlődünk lényegileg, tudatilag!! Vannak persze olyan fajta leckéink (a fejlődésünk érdekében tanítjuk önmagunkat "tudat alatt ,azaz teljesebb énjeink által") , tehát vannak olyan leckéink is ,melyek azonban bizonyos feltételekkel már módosíthatóak, pl. azért, hogy megtapasztaljuk a tudati koncentráció hatásosságát is, de amikor a feltételrendszer is kötötten megtervezett, akkor meg azt kell megtanulnunk, hogy nem mindenfajta tudati állapot alkalmas ELDÖNTENI, HOGY MI JÓ ÖNMAGUNKNAK!!


A lényeg az egészben: a kellemetlenség persze nehéz ,de magasabb szempontokat szolgál, saját teljesebb mivoltunk által. Megtapasztalja mindenki azt is ,amikor "fizikai tudatával" könnyedén elér valamit, azt is, mikor nehezen, azt is, amikor hatástalan és azt is, amikor pont hogy az erőlködés gátolja a teremtő képességünket, sőt, épp a fordítottját is kiválhatja.


Tehát nekem is voltak olyan tapasztaltaim, amikor akár lazán ,akár koncentrálva fókuszáltam saját leendő sikereimre, de nem jött össze, vagy pont hogy még rosszabb lett a helyzet, de pl. amikor ilyen esetben lazítottam, nem "görcsöltem", akkor enyhült a baj, vagy akár magától teljesült a kellemes vágyam.


De a lényeg nem annyira a vágyteljesülés, hanem a tanulás, mert a tudatunk fejlődése adja meg az igazi boldogságot, teremtő-befogadóképességünk igazi megismerését. :)

2011. jún. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Lenne egy kérdésem hozzád és egy elméletem.

A kérdés: Most már nincs balszerencséd ?


Elmélet :

Amikor valami rosszra fordul akkor egy ember, varázsló vagy rosszakaratu esetleg eröszakos halált halt ember lelke közelében voltá és rádakadt, a szerencséd és erőd szivta.Amikor meditálni kezdtél akkor energiához jutottál és érezted, láttad a dolgok egy részét de ez vezséllyes volt ahogy olvastam.A meditálás az energiád áramlásárol szol és ha az aurád illetve magad edzed akkor ellen tudsz állni annak a sörér "árnynak" amit irtál.

2011. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes amit írsz, nekem a kineziológia igénybevétele után volt az, hogy még rosszabbra fordultak a dolgok.

Most csak azért írtam ezt, mert valóban lehet ilyen, én sem tudom miért, - arra gondoltam - nem használt. :S

és hogy lássam, hátha ír még valaki hozzáértő.

2011. jún. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem nem tett rosszat.

Biztosan hiszel a meditációban? Mert ha Te magad sem hiszed el, akkor ne várj jót tőle. El tudom képzelni azt is, hogy csak behitetted magaddal ezt az egészt, mert annyira nem hiszel ebben az egészben.

Más ötletem nincs!

2011. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 bromkrezol ***** válasza:
Jógán keresztül ismertem meg a meditációt, és izgalmas kalandnak tartom. Mikor elkezdtem én is látni pár furcsaságot, és nem találtam olyan tanítót, aki megfelelő útmutatást adott volna, félretettem és leálltam. Járni is úgy tanulunk, hogy orra esünk, és nem kezdünk el rohanni. Rájöttem, hogy az idegrendszerünknek is meg kell edződnie. Az egyik könyvben olvastam egy jót: "ha az elmédben indulsz kalandtúrára, nem árt, ha van nálad térkép, hogy visszatalálj magadhoz". Szerintem ami nagyon nehéz, az, hogy az elme jelenségeit felismerjük és ne gondoljuk valóságosnak. Sokan pont a jelenségekre kondicionálnak, és olyasmiket "teremtenek" mint démonok, szörnyek, vagy szuper képességek, stb... Csoportos meditálásnál előfordul összehangolódás, ezért nem biztos, hogy közömbös, kikkel ülsz. Mások kétségbeesése és dühe is lenyomatot hagyhat.
2011. jún. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
vannak ilyen dolgok, sztem csak a pénzedet akarták és megátkoztak x.x
2011. júl. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Miyu97 válasza:
Nekem arról hogy nem érezted a sajátodnak a tested, meg hallucináltál, hasonlók az jutott eszembe hogy a skizofréniánál is vannak hasonló tünetek, de különösebben nem tudok ezekről sokat, biztos 1000 másik betegségnek is ezek a tünetei. Amúgy meg kíváncsi vagyok mi történhetett tényleg ezeken az agykontrollos cuccokon, mert ha ilyen dolgok jöttek elő neked tőle akkor ott már gond van >< biztos hogy jó helyre jártál? nem csak valami átverős dolog volt, közben meg még rosszabb is lett? Az hogy minden összeomlik körülötted... nah ilyen van. attól is függ hol dolgozol, milyen szakmában, szerelmi élet, kapcsolatok, személyiséged, gyerekkori élmény. szal sok minden lehet. de ha felismered hogy mi lehet a probléma és javítasz rajta akkor egyenesbe jönnek a dolgok :) remélem innen már csak jobb lesz!
2011. júl. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

arra gyanakszom, hogy lehetett a csoportban valaki, valaki nagyon gyakorlott, talán vezető, aki visszaélhetett a képességeivel és esetleg öncélúan olyan gyakorlatokkal próbálkozhatott, amik a te energiádat emésztették fel.

De lehet az is, hogy mivel eléggé lehangolt állapotban kezdtél az agykontrollhoz, ezért nem bírtad, nem volt lelki erőd hozzá, kimerített ez a dolog.És inkább rosszul sült ez, az ellenkező hatást érted el vele.Nem mindenkire van jó hatással például a meditáció, a relaxáció és hasonló gyakorlatok.

Ilyenkor az ember befogadóbbá válik, tehát végső soron , ha valaki gyenge állapotában kezd ilyesmibe, esetleg negatív "természetfeletti" energiák is befolyásolhatják, de ez egyáltalán nem gyakori.

2012. ápr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!