Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi történhetett velem? Hogyan...

Mi történhetett velem? Hogyan magyarázzátok ezt?

Figyelt kérdés

Jött egy rossz időszak az életemben, amikor minden összeomlott, nem picsogás, tényleg minden rosszra fordult.

Balszerencse balszerencsét követett minden téren az életemben.


Találkoztam egy csoporttal, egy agykontrollos társaság, meditációt tanítanak, ezoterikus dolgokat.


Szerettem volna kiutat a rossz helyzetből, mert minden erőfeszítésem kudarcba fulladt, így hát ehhez a meditációs dologhoz folyamodtam. Azt mondták, ártalmatlan, és segít megtalálni a lelki békét.


Sok mindenről beszélgettünk, asztrálsík, gondolat teremtő ereje, meditálás, képzeld el,amit szeretnél, angyalkommunkiáció stb...


Csináltam a gyakorlataikat, de nem, hogy jobb lett, hanem egyre rosszabb lett minden.


Úgy érzetem, hogy ebben a nagy meditálásban egyszerűen szétesik a személyiségem. Mintha én nem is én lettem volna, nem is itt lettem volna, mintha egy irracionális köd vett volna körül, a világ olyan furcsa lett, idegen. Mintha én magam is idegen lettem saját magamnak, nem ebben a világban éltem volna. A saját testem is idegen lett, mintha nem én mozogtam volna, nem én cselekedtem volna.


Csináltam tovább, jártam az összejöveteleikre, de a végén már szinte hallucináltam, sötét árnyakat, foltokat láttam a lakásban, aztán hirtelen valami fényt, fényes foltokat, szélsuhogás hangját hallottam. Aztán, mintha egy nagy nehéz súly nehezedett volna rám, fojtogatott, szorította a torkomat, gyenge voltam, alig tudtam ellátni a dolgaimat.


És folyamatosan azt éreztem, hogy rám van telepedve egy sötét erő. Mintha kiszívta volna az én erőmet, mintha belőlem táplálkozott volna.


Iszonyatos volt!


Pedig csak jót akartam magamnak, úgy gondoltam meditálásból, ezotériából semmi rossz nem származhat.


Hát, alig tudtam rendbejönni.


Abbahagytam minden ilyen lelki gyakorlatot, meditálást, agykontrollt.


Lassan eltűnt ez a gyengeség, újra önmagam lettem, de ez a tapasztalat nagyon megijesztett.


Máig nem tudom, hogy mi volt, vagy mi történt velem.


De nagyon rémisztő volt ez az egész.


Mi történhetett velem?


Teljesen ártalmatlannak indult ez az egész dolog. Mindenhol csak ajánlják az ilyen agykontrollos dolgokat.


Ha tudtok bármi magyarázatot, vagy hallottatok már ilyenről, akkor írjátok már le.


Soha nem hittem, hogy ilyen dolgok létezhetnek!!!!!


A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jún. 22. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
86%
Mindenfajta meditációnak a morális fejlettség az alapja.Míg a te meditációid célja a személyes boldogulásod netán anyagi "jobbléted" addig kiszolgáltatottjává válhatsz olyan erőknek, amik fölött embernek hatalma nemigen van.Időben észbe kaptál.Örülj, hogy ennyivel megúsztad , és hálás légy mindenért, amit kapsz.Jóért, rosszért.
2011. jún. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Az anyukám agykontrollozik, rá inkább jó hatással van.
2011. jún. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Killgun ***** válasza:
Amit itt GYIK n olvasol,az általában nem biztonságos dolgokról szól....ez nem biztonságos....Ha folytatod,használni fog,de a harcot fel kell venni,ha ilyennek fogod fel az életed,hogy jajj istenem ez szörnyű,most megijedtem jajj....Alap:Aki idéz annak nem szabad megiedni....viszot aki nem idéz csak megjelenik vmi mint most neked,vagy nekem kb havonta pár,akkor sem szabad,elvállaltam,hogy szembenézek a félelmekkel,hogy jobb leygen az életem,neked is el kell....Ehez se úgy állj,hogy jajj,de szar az életem,ittvan ez is próbáljuk meg....Jó az életed,mert élsz...és ha a dolgok rosszak is,pozitívan kel gondolkodni....Az ezoval bevonzottál valamit,mert az megnyit mindenfelé....bárkinek megjelenhet amúgy...Egyébként,ha nem vagy erős,és nem tudsz pozitívan állni a dolgokhoz,akkor le is lőheted magad...semmi nem segít,ha nem vagy erős....Ez a korszak segít majd megerősödni...
2011. jún. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Az első válaszoloval értek egyet. fogadd me a mondandóját, és én csakannyit tennék hozzá, hogy igyekezz a tudatodat fejleszteni. Javasolom, hogy a meditációt magad csináld, otthon csendességében, mert nem mindig jó csoportosan! Még ha nem zavarlak akkor leírom neked a legmagasabb szintű joga alapján, amelyet el tudsz sajátítani, saját magad, és meditációval összekötve, nagyon magasa tudatszintre tud emelni! Térdre kell ereszkedned, azaz négykézlábra, és a fejedet engedd le, csukd be a szemed, és engedj el minden gondolatot, semmire ne gondolj, csak amit látsz a szemeddel belülüről azzal foglalkozz, közben, ha bár melle eldőlsz, engedd magad, mindegy hogy milyen pozicióba fekszel a földön /mert természetesen a földön kell csinálni/Ne nyisd ki a szemed, majd a tudat kinyitja! Próbáld ki, de soha ne hanyagold el, és ha érzed, hogy kell csinálni, akkor tedd meg. Én este szoktam, van mikor egy órára is is "le tudok menni" haigy teszel, képes leszel az öngyógyításra is!!!
2011. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
A helyesírási hibákért, ill. az elütésekért elnézést kérek, már nem javítok, de nagyon sietve írtam!!!
2011. jún. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Magdianyus! Ne haragudj, hogy megszólítalak, de a válaszaidból ítélve nagyon korrekt vagy, és úgy érzem hogy tudással rendelkezel ezen a téren.

Ha nem veszed tolakodásnak, a 16.58-as válaszoló vagyok, és szeretném, ha hozzászólnál a válaszomhoz, hogy nem írtam-e valami ostobaságot.

Válaszoddal nagyon megtisztelnél, köszönöm!

2011. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.


Magdianyu, mi lehetett volna még ebből? Hogy érted azt, hogy rosszabbul is járhattam volna?

Kérlek fejtsd már ki részletesen, nagyon érdekelne!


Abbahagytam a meditálást, meg minden egyéb gyakorlatot, és nem is tartom a kapcsolatot már ezzel az egyesülettel, de érdekelne, hogy mi volt ez az egész, ami történt velem.


Mit vonzottam be véletlenül? Valami ember-feletti erőt?

Vagy simán csak túl sok volt ez nekem?

Vagy a meditáció, bármennyire mást állítanak is, mégis veszélyes?


Én nem idéztem semmit, nem ilyenekkel foglalkoztunk, de mégis valami rossz telepedett rám.


Ha tudtok válaszolni, és válaszoltok, annak nagyon örülnék!

2011. jún. 24. 08:30
 8/18 anonim ***** válasza:
húú hát nekem az a véleményem h naon jól átmosták az agyadat annyi szent...... az agy csodálatos dolgokra képes és ha vmiben teljesen rendíthetetlenül hiszel akk elképzelhető h akár meg is jelenhetnek neked ien dolgok persze nem igaziból csak te úgy hiszed h az valós....... de nemtom ez csak egy elmélet nekem még sose sikerült ien állapotba kerülni
2011. jún. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Itt az én elméletem. Szerintem a csoportot követte valami energia vámpír entitás, vagy több. Hogy elmagyarázzam a dolgot, kezdjük ott hogy a szellemek, démonok, "energiával" táplálkoznak. Ezt nevezhetjük energiának, csínek, szellemi erönek, ki hogy nevezi. Ezt a bizonyos energiát töbféle módon lehet lecsapolni. Pl az entitás megteheti elektromos vezetékekböl, készülékekböl, elektromágneses térböl, érzelmekböl, harag, félelem, és élölényekböl, emberekböl. Az utolsót csak a gonosz entitások csapolják meg, mert a leszívott egyénnek ezzel ártanak. Az alany lebetegethet, depresszióssá válhat, ingerlékennyé, idegessé, legyengülté, stb. Na most vegyük át mit csinál egy agykontrolos. Nagy mennyiségü energiát bocsát ki, süríti, formálja azt. Ezt az energiát elméletileg pedig meg lehet csapolni. Érted már mire gondolok? Az ilyen agykontrolos társaságok kész aranybányák az ehez hasonló entitásoknak. Valószínüleg egy rádtapadt belölük, és téged szívott, amíg le nem álltál az energia kibocsátással. Aztán leléppett.
2011. jún. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
üdvözöllek a XXI. században!
2011. jún. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!