Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok csupán egy képpel?

Átok csupán egy képpel?

Figyelt kérdés

Milyen átkokat tehetek/végezhetek ha csupán egy képem van a személyről kire átkot tennék?


Komoly vállaszokat kérek,köszönöm!


2011. ápr. 28. 13:28
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Dehogynem! Pont ez az egyik nagy törvény. Egy zárt rendszerben nem tudod kikerülni hogy vissza ne csapjon az amit elindítottál. " adni kapni ugyan annyi " bár a feketemágia praktikáinál 3 szoros a visszacsapás. De ezt tudnod kell.
2011. máj. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

Ajánlom ezt olvasd el:

[link]

2011. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
Elöljáróba, ez az egész 3-szoros visszacsapás törvény egy nagy kamu.
2011. máj. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

Elolvastam de még mindig áll amit mondtam. Egy dolgot felejt el a cikk írója megemlíteni s vlószínűleg te sem veted sámításba. Még pedig van egy aprócska baki ebben a nem csap vissza semmi hozzáállásban. ELfelejted hogy bármi aamit megteremtessz gondolatban s kimondassz életre kel s mind jobban elhatalmasodik a hit által. A háromszoros csapás törvényét lehet hogy csak kitalálták mint egy féket és gátlást hogy ne legyen vad erődobálás. DE az emberek elkezdtek hinni benne betartják és tisztelik tehát egyre jobban és jobban felduzzasztották a hitük által és itt most nem egy két tucat embert vegyél alapul hanem milliókat akik ugyan ebben a hiszemben vannak. És bármennyire is gondolod magad kívül vagy felette állónak a törvény téged is utolér pont azért mert megteremtették és táplálják. Valamint valószínűleg erőfölényben is van. Lehet hogy az isteneid kikkel kapcsolatban vagy megvédenek és támogatnak de az ő hatalmuk is csak alúlról jön és a hit nélkül elenyésznek. Mert nekik sincs eredendő hatalmuk , kölcsönben van minden.


Bármit is gondolj bárhány forrás is állítsa ezt az igazságot a maguk idejében még igazuk lehetett de a világ azóta bevezette saját maga fölé - talán helyesen - ezt a korlátot. És ez így is van jól. Én sem örülnék ha rajtam köszörülné valaki a mágikus tudását és kísérletezgetne, ez pont jó ara hogy először tartalommal teljen meg a tudás és csak utána kerüljön felelősséggel és csínján használatra.


Ezt hiányolom belőled is. Lehet, hogy jók az információid de az agyad még mindig ugaron pihen. - sértés nélkül.

És amíg nem használod szolga maradsz te is a isteneid alatt és kicsinyes úr a tájékozatlanok felett eltelve csöppnyi hatalmától.

2011. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

De te is elfelejtesz egy nagyon lényeges elemet amit pont te hoztál fel. A hitem megvéd, szikla szilárdan hiszem hogy ez fikció hiszen tudom, így nem is árthat nekem. Egyébként is mindig van nálam egy Algiz.:D Biztos ami biztos.


Gondolom azzal te is tisztába vagy hogy a keresztény isten is fikció de a hívők hite, az imák pszichikus energiája létrehozott egy energia örvény szerűséget amit az 'angyalok' ki is használnak elég komolyan. Mivel az isteneim köteleznek az angyalok és a zsidóság elleni harcra is ezért egyszer rám is kapcsolták ezt az energia hullámot. Közvetlen a szívcsakrámba és a harmadik szemembe, el sem tudod képzelni hogy milyen érzés volt. De a lényeg hogy ezt a több millió évezredek óta táplált energiaörvényt legyőztem teljesen egyedül. Tehát ne gondold magad olyan kicsinek.:)

2011. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Azt hiszem ideje lesz megszakítani ezt a beszélgetést. kezdünk egyre radikálisabb dolgok felé sodródni amit részemről elutasítok s nem veszek benne részt. Nincs ember aki szabadon garázdálkodhatna a mindenségben. Senki. S legyél bár védelem alatt amelyet táplálsz, elismerem ez megvéd de csak egy darabig. S lehet hogy szembeszáll majd valaki.


Vagy ami talán még rosszabb, hogy ellenségeid lesznek s kevésbé barátaid. Végtére is szeretném megkérdezni s remélem nem veszed sértésnek válaszolj rá ha akarsz. Hány éve foglalkozol ezekkel az erőkkel. És egy személyesebb kérdés. Hány éves vagy?


Mindkettőt kíváncsiságból kérdem.

2011. máj. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

Egyetértek, és ez a beszélgetés sem igazán GYK-ra való. A konkrét kérdéstől meg már fényévekre vagyunk.


Nah ez egy nagyon hosszú történet. De lényegében gyakorlati okkultizmussal még csak 5 éve foglalkozom. 16 éves koromban kezdtem el tanulni, még szintén annyi idősen dedikáltam a lelkemet az Isteneimnek. Tehát viszonylag korán kezdtem.:)

2011. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
Értem és köszönöm hogy válaszoltál!
2011. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
Szívesen.
2011. máj. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!