Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok csupán egy képpel?

Átok csupán egy képpel?

Figyelt kérdés

Milyen átkokat tehetek/végezhetek ha csupán egy képem van a személyről kire átkot tennék?


Komoly vállaszokat kérek,köszönöm!


2011. ápr. 28. 13:28
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
100%

"Csak nem akartam zavarni evel amig nem tudom hogy lehet.e képpel is."

vagyis az elmegyógyintézetben korlátozott a látogatás:D

2011. ápr. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Utolsó hatalmas vagy :D:D
2011. ápr. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Nem tudom kinek lenne nagyobb szüksége az elmegyógyintézetre...Nekem ki csak feltett egy kérdést...Vagy azoknak kik anélkül h értenének valamit filóznak itt?


Én nem kötök bele a ti problémátokba ti se kössetek bele...Ha van normális válasz várom ha nem akk kuss!


Köszi:)

2011. ápr. 28. 21:52
 14/59 anonim ***** válasza:
73%
Attól mert valaki kretén volt valakivel, nem kell mindjárt átkozódni.Miért akar minden ember a bosszúval ugyan abba a hibába esni... tudod... van aza mondás xy sem különb a Deákné vásznánál.. szerintem szállj magadba kicsit.
2011. ápr. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
0%
18:21-nél a PONT ! Kérdező remélem tisztában vagy azzal a közmondással hogy : Aki másnak vermet ás maga esik bele ? Remélem a te esetedben is sikerülni fog ez ... Mert aki ilyenekkel foglalkozik valóban az elmegyógyintézetben lenne a helye !
2011. máj. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

Jajj könyörgöm fejezzétek már be,ténleg nincs senki olyan normális aki tud egy normális vállaszt adni?


Már bocs de nem érdekelnek a rossz véllemények.


Feltettem egy kérdést,ha vállaszolni szeretnél köszönöm ha meg nem akkor léphetsz tovább.


"Aki másnak vermet ás maga esik bele"..és akkor?Én leszek aki "bele esek" nem te,úgyh ne törödj te velem:)

Ha tudsz segiteni (vállaszolni a kérdésemre) köszi ha nem kérlek ne irj.

2011. máj. 1. 02:44
 17/59 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sokféle módszer lehetséges arranézve hogy hogan használj fel egy képet a mágiában.


Azonban tudnod kel hogy ha átró szándékkal fogsz neki egy ilyen rítusnak legyél bár csak az aki megkérmász hogy végezze el ugyan úgy kapni fog a rontásból mint az akire szórod. Ez egy univerzális törvény "...adni kapni ugyan annyi... " . MÁs szavakkal ha tőled indul az egész hozzád is fog visszajutni ilyen vagy olyan formában.


Ahogy olvasgattam a kommentjeidet láttam elszánt vagy és a végsőkig mennél de gondolj csak bele egy kicsit hogyan is működik ez.


Ha elintéznéd hogy megbetegedjen az illető akkor következménykén lehet te is vagy valamelyik családtagod is ágynak esne. Ha azt akarod hogy szenvedjne akkor te és a környezeted is szenvedni fog és ha halállal fenyegetsz hát jobb ha leporolod a saját fekete ruháidat mert mert vagy te fogsz a föld alá menni vagy valamelyik szeretted.

És ez nem tréfa dolog! Hogyan játszhatnál mások életével is a saját bosszúd miatt.


Tegyük fel hogy az a bzonyos ismerősöd érte hozzá és levéd téged is meg magát is ( ami valljuk meg egy olyan esetben mikor a pusztítása cél és alapvetően a fekete mágia tulajdonsága hogy átveri az embert a palánkon) szóval megvéd a visszahatásoktól.

DE az ismerőseid még mindig ott vannak mindennemű védelem nélkül. Anya apa testvérek nagyszülők OFF!!


de lássuk milyen megoldások lehetnek mert természetesen vannak olan megoldások amelyeket használhatsz.


A lényeg, hogy mi a célod. Például ha megvert vagy pletykált rólad érdemesebb kötést alkalmazni.

Hogy többet ne árthason, természetesen minden bűntetést az életre vagy a magasabb rendező erőkre kell hagyni. A halandók nem tudnak sem megérteni mindent sem olyan szintű bűntetést mérni bárkire is mint amit az élt tudna eszközölni.


DE a lejobb lenne ha feldolgoznád a problémát magadban, beséld meg ismerősökkel bárkive akiben bízol. és utána gondolj arra hogy lezártad és fal van köztetek min nem tud elérni. Egy idő után ha türelmes vagy úgy alakulnak a dolgok hogy eltávoldotok egymásól és nem ér el hozzád.


DE emellett még messze több módszer léátezik arra hogy elérd a célod és ne árts senkinek se.


Gondold meg!

2011. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim válasza:
Én is ilyen átkot szeretnék szórni és van pár fényképem róluk
2011. máj. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
Az átok sosem éri meg. Messze súlyosabbak a következmények mint az a pillantanyi előny hogy kiéled a bosszúdat. ÉS úgysem lesz jobb ha sikerül is csak jól elb@szod...
2011. máj. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 Eruthalion ***** válasza:

A baj az, hogy annak elenére, hogy itt papolunk a veszélyekről, és a következményekről, az, aki elszántnak hiszi magát, el sem tudja képzelni, mennyit árt saját magának.


A kérdezőnek, és a szintén átkozni kívánónak egyaránt ezt tudom ajánlani :



Átokszórás helyett inkább kérjetek magatoknak védelmet, és ha megvan, legyetek tudatában, hogy bármit tesznek is ellenetek, nem tudnak vele ártani. Ha nem engeditek, hogy a negatív energiák eljusanak hozzátok, akkor visszaszállnak a forrásukhoz. Ez igaz az átkokra is, és mindenféle rosszakaratra, ellenségeskedésre. Ha nem vagytok ellenségesek a rosszakaróitokkal szemben, hanem elengeditek a dühötöket, a sérelmeket feloldjátok magatokban, és közömbösek tudtok maradni az ellenetek irányuló szándékaikkal szemben, nem fognak tudni ártani nektek, és mivel minden támadásuknak célja van, elérhető cél hiányában az összes visszaszáll rájuk.


Így bármivel is próbálkozzanak, saját maguk ellen vétenek, és ezzel legalább annyit ártanak önmaguknak, mintha megátkoznátok az ellenségeiteket, anélkül a mellékhatás nélkül, hogy ti is kicsesznétek az életetekkel, és a karmátokkal, a fejlődésetekkel, ráadásul a bosszútok is beteljesülhet, de még ekkor sem legyetek rosszindulattal, mert azt ti is visszakapjátok...

2011. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!