Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok csupán egy képpel?

Átok csupán egy képpel?

Figyelt kérdés

Milyen átkokat tehetek/végezhetek ha csupán egy képem van a személyről kire átkot tennék?


Komoly vállaszokat kérek,köszönöm!


2011. ápr. 28. 13:28
1 2 3 4 5 6
 41/59 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Ajj istenem lökjétek már azt a spanglit mert rosszul vagyok.
2011. máj. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

Nem hiszek az egy istenségben akiből/amiből minden más származik. A jobb kéz ösvényének tanításai valahogy hidegen hagynak, és bizonyíthatóan helytelenek.

Minden embernek kötelessége lenne egy magasabb spirituális szintre juttatni magát.


Még annyit fűznék hozzá hogy a határok a gyengéknek valók, jogunk van mindenhez amit a természet megadott nekünk, az az igazi bűn ha ezt nem használjuk ki.

2011. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

Nem is egy istenésgről beszélek vagy valamilyen megszemélyesített erőről. Hanem az egységről ahol nincs balra vagy jobbra eső út hanem csak út van mindennel együtt.


Azzal egyetértek hogy használjuk ki azokat a lehetőségeket amik rendelkezésünkre állnak de azt ne felelőtlenül s ne mások kárára.


És az hogy nem fitogtatod az erőd nem jelenti azt hogy korlátozva lennél pusztán a megalománia helyett használd kicsit a fejed.

2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
Neeem igazán hiszek ezekben a minden egy egységet alkotó elméletben. Mi mindannyian külön-külön vagyunk önállóan erősek vagy gyengék. Nem tartozunk sehova, egy nagyobb kép van a sors és az Isteneink "királyságai" nagyon idézőjelbe.
2011. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

Ebben vitatkoznom kell veled. Minden élő, élettelen vagy bármilyen más nemű létező dolog ugyan abban a rendszerben foglala helyet és ugyan az az erő és anyag építi fel. A különbség az az inteligencia amely ehhez párosul.


Egyénként vagyunk erősek de közel sem csak a magunk erejéből.

Meg merem kockáztatni, hogy azt az erő amit birtokolsz soha nem is volt a tiéd, ahogy az enyém sem az amit a magaménak tudhatok itt. Egyedül a tudás és a tapasztalat a tiéd, a hatalom pedig járulékos, amivel nem rendelkezel csak használod és közel sem elsődleges.


Rengeteg emberrel beszéltem már, akik csak azért foglalkoztak a mágia és egyéb okkult tudományokkal mert hatalmat reméltek tőle de amíg ez az elsődleges soha nem fogsz továbbjutni egy bizonyos szinten. Lehetsz akár a legnagyobb és legtapasztaltabb erőhasználók egyike, de csak látni fogod a jéghegy csúcsát de soha nem fogod meghódítani, ilyen hozzáállással önmagadba fogsz ütközni a cél előtt.


Nem az erő emel fel a leghatalmasabbak közé!


De bármilyen utat is válassz - és biztos vagyok benne hogy már választottál - előbb utóbb eljutsz egy másik nézőpontra amiből visszatekintve a mostani állpotodra megláthatod, hogy hol mit kell még csiszolgatni és változtatni vagy átértékelni hogy előrébb juss.

2011. máj. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

Mint már mondtam a hatalom számomra nem elsődleges. De hatalmassá kell válnom ahhoz hogy tökéletesen tudjam végezni az Istenek által rám szabott feladatot.


Az hogy magam javára is fordíthatom néha, tényleg csak járulékos.:)

Viszont nem értek abban egyet amit arról állítasz hogy az erőnk nem csak a mienk. Kinyitottam a csakráimat nem kölcsönvettem. Angyalmágusok szokták kölcsönvenni az erőt de aki olyan bolond hogy egy angyali lénnyel dolgozik az vállalja a következményeit hogy az a lény bármikor el is veheti amit adott. Ez esetben a mágus (?) az angyali lény függőjévé válik, nem képes erőt használni nélküle.

Az Isteneim megtanították hogyan nyissam ki a lelkem, és nem nyitották ki azt. Ezt már senki nem veheti el tőlem mert megvan hozzá az erőm hogy megvédjen és nem függök senkitől vagy semmitől.

2011. máj. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

Azt hiszem nem voltam elég világ vagy csak nem fogalmaztam meg jól.


De honnan vetted hozzá az energiát is hová tér vissz az amit kiadsz magadból.

Lelövöm, a környezetbe. Tehát oda ahonnan kivetted csak más formában. Kölcsönveszed felhasználod és visszaadod.


Ha bármennyi plust is magadnál tartanál rövid idő belűl feszültség keletkezne benned ami nem igazán tesz jót az egészségnek. Ha pedig magadból vonnád el a saját épségedet kockáztatnád újfent.


Csakrák ide vagy oda azok is csak arra jók hogy jobb legyen az áramlás akülső és a belső energiacsatornák energiaterek között.

2011. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Abban igazad van hogy sok külső energiát is használok a céljaimhoz, viszont a csakráink saját energiáját is elég gyakran használom, és az az energia újratermelődik. Ha fehér mágiát alkalmazok el sem tudom képzelni hogy külső energiával dolgozzak. Maximum a nagyobb munkákhoz.


Viszont fekete mágiához nem lenne előnyös saját energiát használni annyi igaz.

2011. máj. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

A csakráid is a külső energiamezőből nyerik az energiájukat. Nem mini erőművek hanem inkább finomítóak.


Ha ez nem így lenne akkor, ha csak tényleg előállítanának energiát ( amiről szó sincs) akkor nem lenne értelme és nem is kellene feltölteni őket. A csakra arra van hogy az emberi test energiaszükségeleteit és az énednek - szellemednek - lelekednek szükséges energiaszintet biztosítsa. Egyszerűen ki és belépési pontok és nem energia gyárak.


Nem saját energiájuk van hanem kvalitásuk/ milyenségük amely a bevitt nyers energiának ad színezetet.


Mint amikor fehér fényt vezetsz át színes üvegen.

2011. máj. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:

Tetszik a hasonlat.:)


Bár a véleményem nem változtatja meg. Figyelj, most magyarázhatjuk hogy honnan van az energia, de teljesen mindegy. A lényeg hogy van, valamilyen formában visszaadom, ha negatívan negatívan, az energia visszakerül. Támadó mágia alkalmazása után csakra és aura tisztítás és semmi baj nem történhet.

2011. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!