Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok csupán egy képpel?

Átok csupán egy képpel?

Figyelt kérdés

Milyen átkokat tehetek/végezhetek ha csupán egy képem van a személyről kire átkot tennék?


Komoly vállaszokat kérek,köszönöm!


2011. ápr. 28. 13:28
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
41%
Fejezzétek már be ezt a "átok visszaüt" dolgot mert ez egy b*romság! Ha kitisztítod az aurádat és a csakráidat az ártó energia kiküldése után semmi baj nem történik. Csak pár szerencsétlen mellőzte a csakratisztítást és természetesen a mocskos csakrák miatt vele is necces dolgok történtek, így elterjedt ez a tévhit. Mondanom sem kell hogy wiccáktól ered ez a mágikus "babona"...Azok csak játszadozó gyerekek, fogalmuk sincs hogy mi a mágia valójában.
2011. máj. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj? Hogy a "visszaüt rád" dolog nem csak téged fog érinteni. Ha valóban ennyire hiszel ebben, olvasd el olyanok beszámolóját, akik kegyetlenül megbánták az átkozódást - mert nem csak rájuk csapódott vissza a dolog, hanem azokra is, akiket a legjobban szeretnek a világon.

Az oké, ha bajod van az illetővel, és amíg csak rólad lenne szó, azt mondaná az ember, hogy hagyjuk a hülyére, majd meglátja, de mások életét nincs jogod tönkretenni a baromságoddal.


Egyébként ezzel az átkozódással te is csak épp olyan szer leszel, mint akit meg akarsz átkozni. sosem értettem, hogy bír valaki lesüllyedni annak a szintjére, akit megvet.Ehhez felfoghatatlanul primitívnek kell lenni.

2011. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó! Nem szoktam átkozódni annál komolyabb tudás is van a birtokomban, már elnézést. Nagyon lerí rólad hogy nagyon nem vagy képbe a témában, mert ezzel a hozzászólásoddal elárultad hogy egyáltalán semmit nem tudsz a csakrák működéséről. Ha a csakráid nagyon koszosak azok kihatnak a közeli hozzátartozóid -mondjuk így- karmájára is. Tehát ha nem tisztítod ki a lelkedet egy pusztító célzatú mágikus művelet után akár egy családtagod halálával is végződhet. És jogom van igazságot szolgáltatni magam körül, nem kértem hogy beleszólj abba hogy mire használom a mágiámat.
2011. máj. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

kedves utolsó válaszoló!


Az addig rendben van hogy a csakráidat kitisztítod, nagyon jó de attól még a tetted nem válik nem megtörténté. Ha valóban akkora tudásod van és rálátásod akkor kicsit komplexebben is láthatnád a problémát.


A csakrák és a karma között annyi összefüggés van maxmum hogyha jót cselekszel mind a kettő erősebb lesz tisztább és a helyes úton fog tartani.

És természetes ha jó a kisugárzásod akkor a környezetedben is jó hatást fogsz kelteni. DE egy átok nem csak egyszer üt vissza és hiába is pucolod akár naponta az aurádat hosszútávon mikor már nem csak a te kezedben lesz a döntés. Pl újjászületéskor vagy bármely olyan szakaszban mikor az életedet az univerzális törvények fogják új mederbe terelni vissza fogod kapni azt amit adtál.


És senkinek nincs joga ilyen szintű kényszerítéssel kvázi bűntetést mérni a másikra. SENKINEK. nem véletlen hogy visszajár az adott pofon.


Ha már valaki tényleg lépni akar gondolja meg 7 szer hogy melyik utat választja. Azt amelyik romlásba dönti a kiszemeltjét , őt és mindenki mást is a környezetében vagy saját védelmét és épülését meghagyva csak kér és ha igaza van - türelemmel kiderül - akkor az illető meg lesz leckéztetve a magasabb törvények által.


ÉS mint tudjuk ez alól nem lehet kibújni csak a teljes bölcsesség és értés által - megvilágosodás által ha úgy tetszik.


DE bárki aki a bosszúra használja kapott tehetségét és tudását bebizonyítja, hogy semmit sem értett meg és természetes, hogy visszalép, hogy tanuljon még felelőséget megértést és türelmet.


Csak kérni tudom hogy mindenki akit megérintett az erőkkel járó hatalom álljon ellent és gondolkodjon mielőtt cselekedne, gondolkodjon el a következményeken de ne csak a mostani életre nézve hanem életek hosszú sorára tekintsen előre. És ne csak magára gondoljon hanem mindenkire akit érinthet.

2011. máj. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 homo ludensz ***** válasza:
Most mondjam azt hogy ha olyan fokán állsz a mágiának hogy egy erős lény létre tudsz hozni annak te parancsolsz és a parancs lehet bármi ugye. Hoztam már létre lényeket egy egy feladat elvégzésére igaz más nem ártó szándékkal. Nekem fénykép sem kell csak név s cím.
2011. máj. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

Ugyan már most elemi/asztrális entitásokat melyik kicsit tanultabb mágus nem tud létrehozni? Egyébként egy képzettebb mágusnak elég ha csak leül, összegyűjti a haragját valaki ellen és arra koncentál, utána csakra tisztítás és nem kell felesleges köröket lefutni az átkozódással.


És már megint ez a h*lyeség. A karma olyan formában ahogy te elképzeled nincs és nem létezik. Ezek csak gyermeteg wicca tanok. Természetesen van karma de nem úgy ahogy te elképzelted. A karma ugyanolyan mese mint a keresztények istene. Legalábbis az amit terjesztenek róla. A karmánkat mi irányítjuk és a mi felettünk álló Istenek akiket imádunk vagy akikkel barátságot tudtunk kötni.

2011. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Én a karmát inkább értelmezem egy fejlődési folyamatként és szerves viszonyként az univerzummal mintsem csak a saját akaratomtól függő tapasztalat kupacként.

És az irányítása messze nem csak tőlünk függ és azon istenektől akikkel le tudunk paktálni vagy imádunk.


Sőt ami az illeti abban is kételkedem hogy tisztában lennél egy isten keletkezésének körülményeivel vagy annak hosszútávú létezésének feltételeivel.

Vagy azzal hogy hogy s minként is hatnak ezen istenek, miben áll az emberek ( entitások ) feletti hatalmuk.


Egyáltalán az alapvető "energia" áramlás szabályaival ami körülvesz minket vagy a kölcsönhatásokkal amiket ezek reakciói eredményeznek.


Viszont amit tisztán látok legalábbis a kommentjeidből ez derül ki számomra, hogy bármlyen vélt vagy valós hatalmad is legyen azzal meglehetősen hanyagul és önkénysen bánsz. Azt mondják "nagy bőjtje lesz még ennek" s valóban ha ennél a gondolkodásnál maradsz s nem próbálod meg újra és újra értékelni az erőhöz való viszonyodat, elég csúnya vége lesz.


Az utolsó előtti kommentelőnek pedig javaslom hogy csak csinján bánjon az entitások teremtésével. Nehogy ránőjenek a fejére.

2011. máj. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 homo ludensz ***** válasza:
Az utolsó komentezö vagyok és köszi a figyelmeztetést de nálunk alapvető tétel hogy mindig a mágus marad az aki létrehoz és az is aki körültekintően megszünteti az általa létrehozott lény létét. Ez néha nem kedvemre való,de szükséges.
2011. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

helyes helyes !


utolsó elötti voltam


6548

2011. máj. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

Most őszintén, mennyi tapasztalatod van az Istenekkel? Hidd el teljesen tisztában vagyok azzal hogy Ők hogyan -mondjuk így- jöttek létre.


Egyáltalán nem használom önkényesen a hatalmamat amit kemény munkával és hatalmas akarattal. Rengetegszer dolgozok az Isteneknek és ezáltal igazán közeli kapcsolatba tudok velük kerülni, így olyan ismeretekhez jutok amikről neked fogalmad sincs. Te honnan szerezted a tudásod? Könyvekből? Egoista "mesterektől"? Elnézést nem akarlak én téged bírálni de te hatalmas ébredés vár rád. De lehet hogy még ez az ébredés sem fog eljönni mert nem jutsz olyan szintre.

2011. máj. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!