Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok csupán egy képpel?

Átok csupán egy képpel?

Figyelt kérdés

Milyen átkokat tehetek/végezhetek ha csupán egy képem van a személyről kire átkot tennék?


Komoly vállaszokat kérek,köszönöm!


2011. ápr. 28. 13:28
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem használom önkényesen a hatalmamat amit kemény munkával és hatalmas akarattal fejlesztettem ki.*


Elnézést most vagyok túl egy rendkívül "érdekes" meditáción így fáradt vagyok és türelmetlenebb is.

2011. máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:

Hm... Ami azt illeti az a tudás amit magaménak tudhatok nem az ölembe pottyant és vajmi kevéssé található könyvekben. Sok munkám van benne s még több személyes tapasztalat és kutatás és kísérletezés. Viszont nem értem, hogy valaki aki tényleg rendelkezik / rendelkezhet hatalommal ennyire felelőtlenűl mondogasson oda másoknak.


És egyébként is mi ez a f@sz méregtés, hogy kinek mekkora a tudása... A bölcs nem vág fel és nem aláz hanem figyel és tanít.


Lehet, hogy bejáratos vagy az istenségekhez ezt nincs okom megkérdőjelezni, de úgy veszem ki a szavaidból, hogy egy fontos összetevő még mindig hiányzik amire talán még nem gondoltál és ami nélkül nem juthatsz még teljesebb tudáshoz.

2011. máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
Nem kívánok megvilágosodni, nekem elég a hatalom és dicsőség hogy az Igaz Isteneket szolgálhatom. Aki hozzám tanításért fordul soha nem tagadom meg tőle, rengeteg GYK-s emberrel tartom folyamatosan a kapcsolatot e-mailen mivel a tanulni akarnak tőlem, s én tanítom is őket. Egy zokszó nélkül és anélkül hogy bármit is kérnék tőlük.
2011. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Bakker ide már jobb mágusok járkálnak mint Dumledore .De jajj kellet nekem megszólalni mindjárt rám küldenek valami szörnyet ami megesz.... Am ha ilyen nagy mágusok vagytok mondjátok már hol tanultátok? mert szeretnék repkedni én is...De ha csak anyag akkor adjatok a spangliból mert jó anyagnak tűnik :D
2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
"A tudatlanság vakká tesz, Ó nyomorult halandó, nyisd ki a szemed!" Leonardo Da Vinci
2011. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:

Fisz mindjárt sejtettem hogy innen fúj a szél. Csinálj amit akarsz de a végén el is nyered a jutalmadat érte. A vak hatalom pedig inkább dönt nyomorba mintsem felemel.


Az utolsónak pedig annyit mondok hogy minden út Rómába vezet s előbb vagy utóbb mindenki rálép az útra. Ha nem is most majd talán pár évtized vagy évszázad múlva. :)

2011. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
Nem vak a hatalmam, konkrét célja van és csak nagyon ritkán használom önös célokra. Feladatom van amit teljesítenem kell, és nekem az az első akármi is történjen. De ha már annyi mindent teszek, akkor miért ne használjam a saját a hasznomra is? Nem megérdemlem?
2011. máj. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:

hát... vajon megérdemli e bárki is hogy bármilyen adottsággal visszaéljen. Az a baj a mágiával hogy nem olyan mint mondjuk egy sportoló hosszabb lába amivel nagyobbat ugrik és azt mondhatja megérdemeltem a győzlemet hiszen jobbak az adottságaim. Messze nem akkora felelősséggel jár átugrani egy lecet mint tudást átadni vagy beleszólni, elindítani folyamatokat.


Vagy ha más szempontból nézzük. Azt mondtad hivatásod van s hogy ez keresztül viszed bármi is történjék. Akkor nem az lenne a felelős gondolkodás hogy erre fordítod a hatalmad. És ha tényleg olyan fontos ez a feladat akkor nem az a legnagyobb jutalom hogy sikerül teljesítened.


Nem mondom hogy ne használjuk a lehetőségeinket. Természetesen könnyebb az élet ha van valamennyivel nagyobb rálátásunk. Jobban hozzá tudunk nyúlni a szituációkhoz. De a magam részéről elhaárolódom mások befolyásolásától vagy bűntetésétől. Sőt elég aljas dolog ami azt illeti.


Visszatérve nem követlehetsz, várhatsz profitot egy olyan munka után amit elhivatásodnak rád bizott feladatnak érzel

de te tudod hogy mi fér bele neked.

2011. máj. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok hogy minden embernek lehetősége lenne kinyitni a lelkét és mágikus képességekhez jutni. Én vettem a fáradságot, ők nem. És a legtöbb Istennek sincs semmi különösebb baja a 'hatalom mániámmal', szeretik látni ahogy fejlődöm és erősödöm.:)

Persze hogy nagy jutalom hogy ha sikerül végrehajtani egy éppen aktuális számomra kijelölt feladatot, nem is kicsi, és az önbizalmamnak is nagyon jót tesz.:) De ha már itt van a mágia a kezemben, miért ne használnám? Jó érzés hogy most is a legtöbb ember hülyének néz minket amiatt hogy mi mágusok vagyunk, tegyék mit bánom én, ezek felett még nagyobb a hatalmunk mert nem is számítanak támadásra. Eljön majd az idő mikor újra Igaz Isteneink előtt hajlik térdre az Ember lába s ha vége a tudatlanságnak majd akkor nem ártok a testvéreimnek. De ezek a tudatlanok számomra csak üres héjak. Persze nagyon tisztelem az életet, félre ne érts, egész életemben egyszer használtam fekete mágiát egy másik ember ellen, de akkor is már nagyon kijárt neki...

2011. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:

Úgy látszik van még néhány hiányosság a tudásodban amit meg kell szerezned.


Habár minden embernek megvannak az adottságai de nem mindenkinek van rá szüksége hogy megtapasztalja. Mert még nem szükséges, nem tart ott.


Sok isten létezik de nincs egy igaz sem a megnevezhetőek között. Úgy vélem az abszolute istenséget a teljest az egészet nem egy adott istenben kell megtalálnunk, hanem magában az isteniségben a tökéletesebn a tisztában és káoszban egyként.


A magam részéről nem emelem magam a többiek felé, miért is tenném? Mert lehet van lehetőségem máshogy tekinteni a világra? vagy mert a kitartás és tanulás által elnyerhettem valamiféle hatalmat?


De nem nagyobb e a felelősség ha nagyobb a hatalom a kezekben? S nem nagyobb tett e ellenállni a kísértésnek mint kiengedni az oroszlánt a ketrecéből had marcangolja szét mások életét?


A fekete mágia pedig semmikor sem éri meg. És senki nem érdemli meg, hogy használjuk ellene! Ninncs olyan súlyos bűn hacsak pont nem az önzőség és a hatalomvágyból fakadó nagyképüség. A bizonyítaniakarás, hogy megmutassuk birtokunkban van valami ami a másiknak nincs.


Vigyázz ezzel mert nem tudhatod ki áll a másik oldalon. Soha...

2011. máj. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!