Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Átok csupán egy képpel?

Átok csupán egy képpel?

Figyelt kérdés

Milyen átkokat tehetek/végezhetek ha csupán egy képem van a személyről kire átkot tennék?


Komoly vállaszokat kérek,köszönöm!


2011. ápr. 28. 13:28
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ne átkozz meg senkit sehogy.Saját karmád rontod vele.Csak annyit kérj,, hogy azt kapja amit megérdemel, de a büntetést bízd felsőbb hatalmakra.
2011. ápr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 A kérdező kommentje:

Nem érdekel milyen veszélybe kerülhetek én emiatt...Legszivesebben olyan átkot raknák rá amitől meg is hal,ha lehet akkor erről is irjatok


Köszi.


Átok,mágia bármi jöhet...Bevállalom,de sajna csak képem van...

2011. ápr. 28. 14:03
 3/59 anonim ***** válasza:
70%
De undoritó vagy!
2011. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
Ez nem így működik ahogy te elképzeled. Ha elakarsz jutni addig hogy tudj képalapján átkozni az hosszú hónapok munkájába fog kerülni. A mágia használat egy életvitel és nem egy-egy alkalom. És a válasz: lehetséges csak kép alapján átkozni de neked Kedves kérdező 'még' nem.
2011. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:

Ha a fekete mágiára akarsz kacsintgatni az még annyira sem lehetséges mint egy másik mágiaágban való munka. A fekete mágiához nagyon képzett elme és lélek kell. Nem annyi hogy elmormolsz 4 sort vagy valami..nem tudom hogy hogyan képzelted. Az akár évekbe is eltarthat. A meditáció mindennek a kulcsa, mágia ember számára nem létezik meditációk nélkül.

Egyébként egyetértek a kérdezővel az ellenségeinket el kell pusztítani, nem odatartani a másik orcánkat is...

2011. ápr. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
83%
előszoba közepére helyezed a képet tezsel körülötte 3 kört majd odamész rász*rsz és homlokoddal szétkened
2011. ápr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
55%
szarj a szobájába és dugd el. többre mégy vele:D
2011. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Olyan rontást tenne rá ha tudna amitől meg is halna szép... De azért mi nem hívők vagyunk az idiót@k hogy nem hiszünk és amikor ajánlunk nekik orvost akkor szépen leszavaznak.Na kéremszépen aki meg akar ölni egy embert annak nem éppen kellene doktor? És nem nem tudod átokkal megölni se képpel se máshogy.
2011. ápr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 Hayka01idegen válasza:
van mágia könyvem késöbb talán holnap leirom xD amtélleg
2011. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

Tudom hogy átokkal nem tudom megölni,se mágiával,de legalább szenved.Azér gyilkos csak nem vagyok.


És nem az első esetem lenne a fekete mágiával,úgyhogy tudom mivel jár.


Ám nem azér tettem a kérdést hogy én csináljam meg,max abban az esetben ha könnyű...Van egy ismerősőm aki több mint 10 éve ilyesmivel foglalkozik.Csak nem akartam zavarni evel amig nem tudom hogy lehet.e képpel is.


Mert ha könnyű is,biztos hatásosabb ha ő csinálja.


Azért irtam mintha én szeretném elvégezni ezt mert hosszú a magyarázat.De ugylátszik nem lehetett elkerülni.


Várom a további válaszokat.

Köszönöm az eddigieket:)

2011. ápr. 28. 18:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!