Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sikerülne vajon?

Hogyan sikerülne vajon?

Figyelt kérdés
Volt már hogy csináltam fehér mágiát gyógyitást, stb, és ugyebár utána töretlenül hinnem kell benne hogy teljesüljön.na ez az ami nem megy.ugy értem.hogyan csináljam? koncentáljak erősen gyakran hogy sikerjön? mondogassam h sikerülnie kell?Vagy mit tegyek? Mert egy idő utána ugy megfeledkezek róla. vagy nem tudom.biztos más is járt már igy.ezt szeretném kiküszöbölni!
2011. febr. 9. 17:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

kell hozzá Jacko egy hajtincse, és dns(mindegy milyen) Justin Biebertől...

megfőzöd dinoszauruszvérben, majd ütsz rá 2 fürjtojást..


ezt hagyd állni 4-5 napig 95,14564684351654864764 % páratartalmú szobában(fontos, hogy ez állandó legyen)


ezek után fogyasztható

ha utána sem sikerül, akkor terhes vagy

2011. febr. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelmű, hogy a kérdező alkalmatlan a mágiára. A lelke tele van gyűlülettel és dühvel, ami eltorzítja az auráját. Kedves kérdező próbálj meg uralkodni magadon és ne bánts senkit a dührohamaiddal, főleg ne olyanokat, akik segíteni akarnak. Akik önként, saját szabadidejükből áldoznak a te javadra! Ezen gondolkozz el.
2011. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Minden esetre a viszontválaszokból kiderült, hogy ritka az ilyen közönséges, trágár, önkontrollal és kommunikációs készséggel nem bíró női személy.
2011. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Teljesen elmebeteg.Szerintem valamit elronthatott a nagy csiribúzás alatt,és megkattant.Ismerek ilyet.
2011. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Amíg nincs önkontroll addig nincs kontroll a külvilágra.... Nyugodj le, ne zaklasd fel magad egy chatroomon, mert így nem lesz pozitív energiád jót tenni a külvilággal, hiszen magadnak is ártasz éppen.
2011. febr. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

ha a puszta akaratod nem elég, ideje kellékeket és szertartást felkutatnod, amik felerősítik a kívánt hatás létrejöttét. Nagyon sokan vannak, akiknek nem megy az elméből varázslás.


Kezdetnek egyébként tanulj meg meditálni, tanuld meg kiüríteni az elméd.

2011. febr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Ennek az embernek ne adjunk tanácsot.

1:Rosszindulatú,tuti rosszra is használná

2:Már rég nincs itt.

2011. febr. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!