Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sikerülne vajon?

Hogyan sikerülne vajon?

Figyelt kérdés
Volt már hogy csináltam fehér mágiát gyógyitást, stb, és ugyebár utána töretlenül hinnem kell benne hogy teljesüljön.na ez az ami nem megy.ugy értem.hogyan csináljam? koncentáljak erősen gyakran hogy sikerjön? mondogassam h sikerülnie kell?Vagy mit tegyek? Mert egy idő utána ugy megfeledkezek róla. vagy nem tudom.biztos más is járt már igy.ezt szeretném kiküszöbölni!
2011. febr. 9. 17:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
9%
Nagyon egyszerű.Nem vagy boszorkány.Az a cím nem illet meg mindenkit.Nehogy már azt hidd,hogy kitalálod,hogy Te most itt varázsolgatni fogsz és az úgy is lesz.Nekem nem kell mágia,hogy bekövetkezzen mindaz amit szeretnék.Egész egyszerűen tudom,hogy úgy lesz és pont.Érzem.És hidd el nem szkeptikus vagyok.
2011. febr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

NEM EZT KÉRDEZTEM!!

felesleges volt leirni a kis életedet mert nem erre vok kíváncsi boccs...

2011. febr. 9. 18:58
 3/27 anonim ***** válasza:
Ez nem az életem.De a tied nagyon rossz lesz,ha olyasmivel próbálkozol,amihez nem értesz.Egyébként a válaszomban benne van amire kíváncsi vagy,csak olyannyira butuska vagy,hogy nem veszed észre.
2011. febr. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
93%
A kérdezőben túl sok a harag,a rossz indulat.Jobb ha nem foglalkozik mágiával.Egy kis önismereti kurzus,némi önkontroll,és relaxálásra lenne szüksége.Gyenge jellem.
2011. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Részben egyet értek az első válaszolóval, de csak részben, mert a boszorkányság tulajdonképpen egy hit, aminek elenyésző részét képezi a varázslás, szóval ha így nézzük, bárki lehet boszorkány, ha ez a hite. Abban viszont egyet értek, hogy nem szükséges mágia ahhoz, hogy valami bekövetkezzen. Ajánlom a kérdezőnek, hogy tanulmányozzon át pár vonzás törvényével kapcsolatos könyvet, sőt a keleti meditációval foglalkozó könyvek is bőven beleférnek. Ez nem hókuszpókusz, így működik az univerzum, kvantumfizika is bizonyítja, és minden vallás kivétel nélkül erre épít, a kereszténységtől kezdve a buddhizmuson át a természetvallásokig, amik magukba építik a mágiát és a varázslást. Amikor a mágusok varázsolnak, tulajdonképpen magukban bizonyosságot és bizalmat fektetnek le, mert hitükből adódóan hisznek, hogy a varázslás meghozza nekik, amit akarnak. És ez az, ami igazán számít.


Az, hogy nem tudsz benne hinni, talán azt mondja, lépj tovább, és keress olyan megoldást, amit magad el is hiszel. Ebben segítenek a könyvek, hogy tisztábban megismerd a forrást, amiből minden táplálkozik, és így több lehetőség kínálkozik arra, hogy eljusson hozzád, amire vágysz.

2011. febr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:06

ne akarj már nekem olyan dolgokat megmagyarázni amibe 27 éve benne vagyok..

ha te ledolgoznál napi 14 órát, és szüksége lenne néhány embernek hogy segíts rajtuk nem tudom honnan szereznél hozzá energiát.hisz minden azon mulik és az erős akaraton,

nem ismersz milyen jogon mersz nekem dirigálni?

nem azt mondtam hogy kis csitri 10 éves vagyok aki varázolgatni akar összevissza, ne ess már tévedésbe.hanem hogy van olyan alkalom amikor egyszerűen nem megy..

ilyen van létezik el kell fogni.

és ne forgasd ki a szavaimat, mert látom abban jó vagy...

nem úgy értettem hogy volt már hogy csináltam mágiát, HANEM VOLT AMIKOR MÁR NEM VOLT ERŐM!!!!!és akárhogy próbáltam nem ment, és ne merd azt mondani hogy aki boszorkány az mindig a topon van.erről ennyit.megköszönném ha a jövőbe nem irnál..

2011. febr. 9. 19:42
 7/27 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 19:36

na huzzál anyádba

2011. febr. 9. 19:43
 8/27 anonim válasza:
nagyon szánalmas vagy és még nem i értesz hozzá, szerintem még csak 13 sem lehetsz, nem hogy 27 éve csinálod...
2011. febr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Erről beszélek.A normális válaszadót elküldöd az anyjába.Aki fehér mágiával foglalkozik,az nincs tele ennyi haraggal,és negatív energiával.Te rossz indulatú vagy.Minden vagy,csak fehér boszorkány nem.Ha az lenél nem reklámoznád itt magad,és tudnod kéne mi a teendő.A boszorkányok szégyene vagy.Kívánom,hogy a lelked ne háborogjon ilyen nagyon.Rossz lehet.
2011. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Illyés Viktorné válasza:


Varázslás után mindig fel kell tolni egy végbélkúpot. Más megoldás nincs. Merlin is így csinálta.:



NEKED KÉNE A SEGGEDBE DUGNI EGY NAGY VÉRERES FASZT.NEM ELÉG HOGY ISMERLEK, DE MÉG BÁLNA MÓDJÁRA ITT OSZTOD AZ ÉSZT, INKÁBB A DOGGYA PICSÁDDAL ELMENNÉL DOLGOZNI, NEM ÉLŐSÖDNÉL A FÉRJEDEN , MEG ELFALNÁD A KAJÁT A SZERENCSÉTLEN GYEREKEID ELŐL, MEG JÁRSZ SEGÉLYÉRT KOLDULNI!!

TUDJA MEG MINDENKI MILYEN SZÁNALMAS NÉMBER VAGY!!!!!!!!!

TE CSAK UNALMADBA JÁRSZ IDE ÁSKÁLÓDNI!

MEG LESZ MONDVA VIKTORNAK HOGY CSALOD A KOCSMÁROS FIÁVAL TE CAFKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. febr. 9. 20:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!