Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan sikerülne vajon?

Hogyan sikerülne vajon?

Figyelt kérdés
Volt már hogy csináltam fehér mágiát gyógyitást, stb, és ugyebár utána töretlenül hinnem kell benne hogy teljesüljön.na ez az ami nem megy.ugy értem.hogyan csináljam? koncentáljak erősen gyakran hogy sikerjön? mondogassam h sikerülnie kell?Vagy mit tegyek? Mert egy idő utána ugy megfeledkezek róla. vagy nem tudom.biztos más is járt már igy.ezt szeretném kiküszöbölni!
2011. febr. 9. 17:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ahham. Ez az.Erről beszélek.Borzalmas.Az élet csúnyán meg fog büntetni.Ismered az intést?Mi a hármas alapszabály?De ha lehet gyorsan válaszolj,ne a neten keresd ki a választ.Kapsz egy percet.
2011. febr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
örök igába hajt a 3as kiakdsz egyet visszakapsz 3at
2011. febr. 9. 20:06
 13/27 A kérdező kommentje:
na ugye hogy tudom...erről ennyit
2011. febr. 9. 20:08
 14/27 anonim ***** válasza:
Nem kéne magolni.Ez nem egy ennyire merev valami.Úgy látom tudsz Te szépen is beszélni velem ha akarsz.De akkor se erőltesd.Mérgezett a lelked.
2011. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
mivel büntet meg az élet? jajj nyomd már el magad..
2011. febr. 9. 20:08
 16/27 anonim ***** válasza:
0%
Miért reagáltál így? Nem szereted a végbélkúpokat? A diliházban is azt adnak minden varázslónak. Jobb, ha hozzászoksz..:)
2011. febr. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:

ki magol ??

takkarodj már..minden boszorkány tudja az alap dolgokat cöhh..

hogy a rák egyen meg.

az a jó ha mérgezett..

az tesz boldoggá csá kurrrva.

és 3x szo pd le apád fax át

2011. febr. 9. 20:11
 18/27 anonim ***** válasza:
Árad belőled a negatív energia.Így biztos,hogy nem tudsz gyógyítani.Szerintem az a valaki bekapott egy Algopyrint,jobban lett,csak nem mondta el neked,nehogy így reagálj.Jobb megmaradni abban a tudatban,hogy tudsz is valamit.Nem tűnt még föl,hogy kettőnk közül Te vagy a negatív,az idegbeteg?És te nevezed magad gyógyítónak? Kis önjelölt boszika :D
2011. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Na ennyit a fehér mágiádról.Te olyan kis ostoba vagy.Gondolod megijedek az átkozódásodtól? :D :D :D Ezért szeretek erre az oldalra járni.Sokat mulatok az ostobákon.
2011. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha ennyire felzaklatnak a körülményeket nem ismerő emberek jószándékú válaszai, ezt megelőzendő ezt mind le kellett volna írnod a kérdésednél, amit azt hiszem nekem címeztél (19:39-es vagyok), de akkor összekeverted az időpontokat. Nem tehetek róla, hogy ez nem történt meg. (Azt az egyet nem értem, hogy honnan gondolod, hogy én nem vagyok hasonló helyzetben, mint te.)


Mélyen szomorú lehetsz, kívánom mielőbbi gyógyulásodat.

2011. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!