Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, összetörtem...

Mit csináljak, összetörtem egy tükröt?!

Figyelt kérdés
Azt is olvastam, várjak hét órát a darabok összeszedésével, meg hogy ássam el a darabjait, hogy elkerüljön a balszerencse (idén akartam férjhezmenni!), mit csináljak?
2011. jan. 5. 15:48
1 2 3
 21/25 Morfologus ***** válasza:

Képzeljük el milyen rettegésben élhetnek a tükörgyár dolgozói vagy üveggyár, nem tudom hol csinálják ezeket :D

Vagy mivan azzal akit belelöknek egy tükörbe, akkor kire száll az "átok", vagy ha természeti katasztrófa által törik el, Isten óvja azon munkásokat akik bontás vagy épités közben törnek tükröt...

2011. jan. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:16

Privát e-mail a válasz írójának"


Egyszerűen bevonzod az életedbe az ilyeneket. Örökké a törött tükrön parázol és ha történik valami akkor arra fogod. Baleset bármikor történhet, nem a törött tükör miatt halt még a férjed csak ez egy jó indoknak tűnik neked, hogy arra fogod, hogy azért halt meg, mert eltörtél egy tükröt.

2011. jan. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

08:57 véleményét osztom. Minden rosszat, ami veled történik kivetíted a 7 évvel ezelőtt összetört tükörre. Már szinte beképzeled magadnak. Azt hiszed mással nem történnek rossz dolgok? Olyanokkal például, akiknek soha életükben nem volt tükörtörésük. Azok mire fogják? Sajnálom, hogy ilyen nehéz az életed, de túl kell rajta lépni, nem pedig egy tükörre fogni. Véletlen is van a világon, amúgy. És nagyon sajnálom, mégegyszer, ami történt veled, de ne csüggedj el. Ez nagyon hülyén hangzik, de 2 választás van: 1.-- belebetegszel

2.--túlteszed magad rajta. A fájdalom örökre benned marad, de attól még élhetsz normális életet. És nem hiszem, hogy ezalatt a 7 év alatt semmi jó dolog sem történt. Elvégre ott van a kicsid. Megmaradt, nem? Koraszülés manapság sajnos, vagy nem sajnos, de mindennapos dolog. És hibáztathatsz bárkit is emiatt, attól sajnos nem lesz jobb....

2011. jan. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

7 évig nem mész férjhez!

én már 8 évben vagyok, még mindig nem mentem férjhez:)

De nem is baj.

2011. jan. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Söpörd össze, mielőtt megvágod magad, és az aggályaidról hallgass a vőlegényed előtt, különben nem fog elvenni...
2011. jan. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!