Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, összetörtem...

Mit csináljak, összetörtem egy tükröt?!

Figyelt kérdés
Azt is olvastam, várjak hét órát a darabok összeszedésével, meg hogy ássam el a darabjait, hogy elkerüljön a balszerencse (idén akartam férjhezmenni!), mit csináljak?
2011. jan. 5. 15:48
1 2 3
 1/25 Morfologus ***** válasza:
76%

én tavaly 3mat is összetörtem XD

...köszönöm, jól vagyok

2011. jan. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
76%
vegyél egy újat ha anyira hiányzik a tükör
2011. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
79%
Mondjuk a sátán helyett inkább Istenbe kellene hinned!!!!!!!!
2011. jan. 5. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Értékelem a szarkazmust, de momentán itt ülök egy csomó tükörszilánk mellett, úgy hogy jó lenne, ha valaki olyan is írna, aki ért hozzá...
2011. jan. 5. 16:06
 5/25 anonim ***** válasza:
89%
Fogsz egy partvist, lapátot és összesöpröd a szilánkokat, majd kidobod a szemétbe.
2011. jan. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el nekem, hogy aki igazán ért hozzá, az azt fogja írni, hogy nyugodtan söpörd össze! Miért hiszik sokan, hogy azok értenek az ezotériához, akik mindenféle babonás marhaságot tanácsolnak? :( Egyébként ilyet is fogsz kapni biztos, ha vársz, de hát... Sajnos pont az ilyen dolgok járatják le az ezotériát. :( Már nem a kérdésed, hanem az állítólagos "hozzáértők" válaszai.
2011. jan. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
81%

Na jó én igazából varászló vagyok és ez halál komoly,


De most viccen kívül ezt kell csinálnod amit mondok.

Na szóval fognod kell egy befötesüveget, az üvegbe a vizeleted kell, utána rakd bele a tükörszilánkokat meg még mondjuk veszélyes dolgokat is pl: szöget, tűt stb, utána ásd el egy olyan helyre ahol senki nem találja meg. Amiket beleraktál ebbe az üvegbe adtol védve leszel. Én is csináltam ilyet és elástam , elvileg ez védelmet nyújt a rossz dolgoktól... ez nagyon jóó..

2011. jan. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
82%

16:12

Vagyok megint. Ha zavar az összetört tükör, ásd el valahol, hogy megnyugodj!

"Amikor még nem létezett tükör, a víz felülete adta vissza leghűbben a valóságot. Az emberek a sorsukat is a víztükörben kutatták, és úgy tartották, hogy ha elmosódott a tükörképük, az egészen biztosan a halál jele. Ahogy a tükröződő felületek létrejöttek és átalakultak, úgy kanyarodott a babonák sora is. Réges-régen még úgy bámultak a tükörbe, mint ma a kristálygömbbe. Úgy képzelték, hogy a lelket látják benne, és ha a tükör széttörik, akkor a lélekkel is ez kell, hogy történjen. Az a hit pedig, hogy az összetört tükör hét év balszerencsét hoz, onnan ered, hogy már az ókori rómaiak is azt vallották: az élet hétévenként megújul. Ma már tudjuk, hogy a szervezet összes sejtje lecserélődik hét év alatt, tehát tényleg nem mondhatjuk, hogy ugyanazok maradtunk. A rómaiak felelősek azért a kevésbé ismert gyógymódért is, amivel az összetört tükör hatását orvosolhatjuk: egyszerűen el kell temetni a tükörcserepeket."

2011. jan. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%

diator, nem hiszem el!


Tényleg lepisilteted szegénnyel? :( :D

2011. jan. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
33%
Vegyél egy fekete bakkecskét, és a következő teliholdnál áldozd fel , igyál a véréből, majd gyújts meg öt fehér gyertyát, és mond el háromszor a miatyánkot. Így talán elkerül a balszerencse, és talán élhetsz még teljes életet.
2011. jan. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!