Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit csináljak, összetörtem...

Mit csináljak, összetörtem egy tükröt?!

Figyelt kérdés
Azt is olvastam, várjak hét órát a darabok összeszedésével, meg hogy ássam el a darabjait, hogy elkerüljön a balszerencse (idén akartam férjhezmenni!), mit csináljak?
2011. jan. 5. 15:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
63%
az élet nagy gondjai, baxki.
2011. jan. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

De igen meg csináltam :DDD jó hogy a szomszédok nem látták, hogy egy befötes üveget vittem hátra a kertbe, hogy elássam

:DDDD

2011. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Ehhez mindenki ért. Minek aggódsz ilyen idióta babona fölött??? Takarítsd össze, mielőtt valaki belelép, mert AZ lesz a balszerencse! Nem kell ilyen hülyeségeken nyavajogni.

Könyörgöm, foglalkozz értelmesebb dolgokkal, pl. az esküvőddel. Most komolyan azt hiszed hogy 7 teljes éven át balszerencse fog érni??? Hahhhó!! Ez már a 21. század! A középkorban keletkeztek az ilyen hülyeségek, de ezzel már fel kéne hagyni. Én személy szerint nem hiszek a babonákban. Egy kezemen nem tudom megszámolni a fekete macsekok átmenetelét előttem az úton illetve a tükreim összetörésének számát, és hopp! még hála az Úrnak itt vagyok, nincs bajom. vannak rosszabb napjaim, de ez van! Majd kiheverem. Nem fogom szegény cicusokra, hiszen ő sem tehet róla, hogy feketének született.

Most ha látsz egy asszonyt teát főzni, akkor az már boszorkány? Az ég szerelmére! Gondolkozzunk, ezért van az agyunk! Régen, mikor még tudatlanabbak voltak, nem volt TV (na igen...), akkor kellett valamivel foglalkozniuk. Kitalálták a bugyuta babonákat, hogy legyen mivel ijesztgetni a fiatalokat, a gyerekeket. Ma már van TV, Mounkia show, Való Világ, kutyafüle, akkor ne cseszkedj ilyen baromságokkal.

Röviden: nincs semmi, ha összetörted a szerencsétlen tükröt, vegyél egy másikat, és jó van!

2011. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
16:31 ezt jól megmondtad, mivel a Biblia kifejezetten tiltja a vérivást :)
2011. jan. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
100%

Söpörd össze a szilánkokat és dobd ki a szemétbe! Ne várj 7 órát, eleve felejtsd el ezt az egészet! Ja, és utna porszívózz fel, h nehogy vkit mégis megvágjon egy kis darab. Amúgy ha nem foglalkozol ilyenekkel, nem paráztatod be magad és inkább Istenben hiszel és nem az ilyen babonákban, akkor legközelebb nem fogsz ilyen "hülyeségek" (bocsi, de tényleg) miatt aggódni.


Az esküvő meg menjen a terv szerint, áldásom rátok, csak sztem ne mondd el a vőlegényednek, h ma délután megkérdőjeleződött benned a döntés, mert véletlenül leejtettél egy tükröt! :D

2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
17:05 Nem kell ám olyan komolyan venni a válaszokat!
2011. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
59%

És ha már a bibliáról van szó...... Szerintem nem hisz Istenben, mert a babonák...... a sátántól származnak. Bár remélem, hogy hisz benne, és soha nem késő elkezdeni. Meg amúgy is csak lejáratod magad !!!!!!! Na és most tessék, lehet lepontozni!!!! De majd egyszer rájössz, hogy igazam volt....

14/L

2011. jan. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
58%

19:24 --- örülök, hogy még ilyen emberek is vannak itt =)

Veled vagyok :)

2011. jan. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2011. jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
0%

El szeretném mondani nektek, hogy hét évvel ezelőtt eltörtem egy nagy hálószobai tükröt.

Azóta volt egy koraszülésem. 70 dekával született a kicsi, majd 5 hónapos volt amikor meghalt a férjem egy autó balesetben.Ezután betörtek hozzánk, leégett a háztetőnk, és ezek után én szívinfarktust kaptam.Ja még a lábam is eltörtem. Szóval ha úgy gondoljátok, hogy ez csak babona, hát legyen.

2011. jan. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!