Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltörtem a tükröt! Most mit...

Emolány kérdése:

Eltörtem a tükröt! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Véletlenül eltörtem a tükröt és holnap bizonyítványosztás most már 100 biztos hogy megbukok. Apa aszt mondta hogy ha megbukok haza se jöjjek. És még a szerencsétlenség is rátesz.De mégis hova mehetnék ha nem haza ?
2011. jún. 20. 11:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
87%
Söpörj fel!
2011. jún. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
26%
ne hogy fel söpörd. 7 órán át nem szabad. ha fel söpröd akkor 7 év szerencsétlenség.
2011. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim válasza:
Ragaszd össze :D
2011. jún. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
28%
Elöttem szolonak van valami igaza. Ha othagyod 7 orán keresztül akkor nem lesz 7 év balszerencséd.
2011. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
Söpörd össze és vegyél helyette másikat. Ha nem sikerül a vizsgád,az nem azért,mert összetö9rted a tükröt. Vagy nem tanultál eleget vagy rossz kérdést fogsz ki. Ilyen babonában felesleges hinni.
2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
78%
Csak kerítsd körbe 7 órára, nehogy bele lépjen valaki, mert akkor neki lesz balszerencséje. :)
2011. jún. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Tom Benko ***** válasza:
Vegyél másikat. Már rendkívül olcsón kaphatóak bármilyen tükrök. A bukásról meg már rég tudnál, ilyenkorra ki kellett menjen a tájékoztató a pótvizsgáról.
2011. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%

nem bukhatsz meg, mert a bizonyítványt nem ma állították ki, hanem már kész van... és az 'aszt' úgy írják hogy: azt.

és nem kell mindenféle hülyeségben hinni.

2011. jún. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%

söpörd fel,és vegyél másikat


bizonyitványban meg ha 1-es lesz,akkor azért nem a tükör a felelős,hanem te,hogy nem tanultál

2011. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
67%

Söpörd fel, vagy hagyd ott ,te dolgod. Hú én erről láttam egy sztorit abban azigaz vagy hamisban :D Beszartam amikor rá vagy 2 hétteel széttörtem a tükröm és várta ma baltásgyilkooost xD


Amúgy ha megbuksz arról nem a tükör tehet. a babona csupán agykontroll, hogy Elhiszed, hogy balszerencséd lesz és nem is próbálkozol semmi jóval, meg áhh úgyis elrontom és el is rontod. Hidd el hogy ez baromság, vegyél egy új tükröt!

2011. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!