Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eltörtem a tükröt! Most mit...

Emolány kérdése:

Eltörtem a tükröt! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Véletlenül eltörtem a tükröt és holnap bizonyítványosztás most már 100 biztos hogy megbukok. Apa aszt mondta hogy ha megbukok haza se jöjjek. És még a szerencsétlenség is rátesz.De mégis hova mehetnék ha nem haza ?
2011. jún. 20. 11:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Mekkora baromság :D


Gyerekként jó pár tükröt törtem össze, mégse érzem, hogy utána 7 év balszerencse jött, sőt. Pedig anyám jó ideges volt, nekem kellett összesöpörnöm és kivinnem a kukába :((

2011. jún. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
74%
Lehet hogy a tükörtörés szerencsétlenség, de így van egy csomó új, kis tükröd, amit te csináltál. Tükörkészítés--> szerencse. Nyugi! :) Keretezd be a nagyobb darabkákat! :)
2011. jún. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Ezen a tükör babonán mindig jót nevetek.Szerintem söpörd fel mert ha nem akkor belelépsz a szilánkokba,és fájni fog ha kiszedik.

Ha holnap megbuktál az nem a tükörtörés miatt lesz,hiszen a tükröt most törted össze,és nem az elmúlt 1 évben amikor volt lehetőséged tanulni.Szóval a bukást nem kell a tükörre fogni.

Egyébként még a törött tükör is jól jöhet,mert a nagyobb darabokból tök jó díszeket lehet ragasztani.

2011. jún. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

ISTENEM NE LEGYÉL MÁR ENNYIRE HÜLYE!!!!

NEM KELL HOGY IGY ÁLLJ HOZZÁ, SEMMI BAJOD NEM LESZ AZ CSAK EGY TÜKÖR VOLT ÉS SEMMI MÁS!!!! NEIDEGESKEDJ NEM TÖRTÉNIK SEMMI :)

KÉPZELD HA MINDEN EGYES EMBER AKI ELTÖR EGY TÜKRÖT AKKOR EGYBÖL BALSZERENCSÉS LESZ. NEM IGY MEGY EZ!!

NYUGODJ MEG, NEM LESZ SEMMI :)

2011. jún. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
Ez most komoly?! Ebben csak az öregasszonyok hisznek egy istenháta mögötti faluban -.-
2011. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
még egyszer el mondom, mert vannak olyan barom bunkó emberek, akik azt hiszeik,hogy azért írtam,mert hinni kell bennünk. NEM IGAZ!!!! Azért írtam mert így tartja a babona. Senkinek nem kell hinni,mindenki abban hisz amiben akar. Mondom mégegyszer: nem kell benne hinni,nem azért írtam! fogjátok már fel kedves kommentelők. és az anyádat hülyézd le te hülye.
2011. jún. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
kedves utolsó szerintem a kommentelők és köztök én is a kérdezőnek válaszoltunk és nem téged provokáltunk
2011. jún. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
A baboba hülyeség :D annyi tükröt törtem már össze annyi fekete macska ment már el előttem annyi létra alatt mentem már el stbstb és semmi bajom :D sőt csomoszor van szerencsém is szal ne izguljon senki ien miatt... és ha én 7 órán át nem söpörném fel a tükröt anyám verne agyon ami ugye nem szerencsés dolog :D:D:D:D
2011. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
*babona
2011. jún. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!